×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Singapur: SIA sponsorem Grand Prix F1Singapore Airlines podpisały umowę z Formula One Group, na mocy której zostaną sponsorem tytularnym GRAND PRIX Singapuru. Tegoroczny wyścig będzie nosił nazwę "2014 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX" i odbędzie się w dniach 19-21 września tego roku na ulicznym torze Marina Bay.

- Jesteśmy szczęśliwi, że Singapore Airlines przyłączyły się do rodziny Formula One dzięki objęciu sponsoringu tytularnego tego szczególnie popularnego wyścigi, jakim jest pierwszy wyścig nocny Formula 1® - FORMULA 1 SINGAPORE GRAND PRIX - powiedział Bernie Ecclestone, prezes Formula One Group.Z tej okazji  Airbus A380 (9V-SKS) otrzymał okolicznościowy baner na przodzie kadłuba.

- Jesteśmy podekscytowani objęciem sponsoringu tytularnego jednego z najbardziej interesujących wyścigów w kalendarzu F1, a jest nam tym bardziej miło, że będzie się to w przededniu 50. urodzin Singapuru, które będziemy świętować w przyszłym roku. Singapore Airlines zawsze popierały rozwój sportu i turystyki - powiedział Goh Choon Phong, prezes Singapore Airlines.

Fot. Singapore Airlinesgość_d99a3 - Profil
gość_d99a3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie