×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Renton: Nowe studio konfiguracji B737Boeing uruchomił Studio Konfiguracji B737, w którym klienci mogą wybrać wygląd wnętrza swoich samolotów. Studio o powierzchni 1900 m2, znajduje się w Renton w stanie Waszyngton gdzie produkowane są Boeingi z rodziny 737.

Podobnie jak w przypadku Galerii Dreamlinera, studio B737 zapewnia komfortową przestrzeń, która pomaga klientom programów 737 NG i 737 MAX wybrać odpowiedni projekt i konfigurację wnętrza samolotu.- Wybór elementów wnętrza samolotów stanowi dla naszych klientów ogromną inwestycję. Nasze nowe studio daje im możliwość dokonania zakupów w jednym miejscu, dzięki czemu nie muszą podróżować po całym świecie i spotykać się z różnymi dostawcami - powiedziała Beverly Wyse, wiceprezes Boeing Commercial Airplanes oraz dyrektor generalna programu 737.W ciągu najbliższych dwóch lat prezentowanych będzie ponad 20 najważniejszych konfiguracji wnętrza. Aby pomóc klientom programów 737 przy dokonywaniu wyboru studio będzie dostarczać opinię na temat produktów poszczególnych dostawców. Klienci mogą obejrzeć, dotknąć i sprawdzić dostępne zaplecza kuchenne, fotele i pokładowe systemy rozrywki dla pasażerów. Mogą także dobrać kolory i elementy wykończenia wnętrza, które będą podkreślać i eksponować markę danej linii.Ponadto klienci mogą korzystać z 737 Boeing Sky Interior light lab, aby sprawdzić jak materiały, wykładziny, zasłony i mundury prezentują się w różnych warunkach oświetleniowych. Na terenie obiektu znajduje się również specjalny pokój, w którym klienci mogą przyjrzeć się nowym i przyszłym technologiom.

Model 737 jest najlepiej sprzedającym się pasażerskim samolotem na świecie. Do tej pory zamówiono ich ponad 11,7 tys., w tym również 1992 najnowszych B737 MAX. Jego oblot zaplanowano w 2016 r., a rozpoczęcie dostaw w trzecim kwartale 2017 r.

Piotr Bożyk
Fot. Boeing Media


Reklama


Booking.com
gość_7818e - Profil
gość_7818e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie