×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Gdańsk w marcu 3 proc. na plusieW marcu w porcie lotniczym Gdańsk odprawionych zostało 211 794 pasażerów. Stanowi to 3% wzrost w porównaniu do marca 2013 roku.Przez pierwsze trzy miesiące 2014 roku gdańskie lotnisko obsłużyło w sumie 590 104 podróżnych. To o 3,5% więcej w porównaniu do analogicznego okresu w ubiegłym roku. 

- Odnotowany wzrost w pierwszych trzech miesiącach bieżącego roku, jest dobrym wynikiem biorąc pod uwagę, że dopiero wchodzimy w sezon letni, w którym siatka połączeń Portu Lotniczego Gdańsk obfituje w wiele nowości. Oprócz powracających kolejno połączeń sezonowych, linie Eurolot zainaugurowały już loty do Brukseli, Helsinek oraz Zurychu. Przewoźnik Ryanair po uruchomionym połączeniu do Modlina, w piątek zacznie latać z  Gdańska do Pizy, a latem również na połączeniach krajowych do Krakowa i Wrocławia. Bardzo kibicujemy nowym trasom i liczymy, że spotkają się z dużym zainteresowaniem ze strony pasażerów – powiedział Tomasz Kloskowski, prezes Portu Lotniczego Gdańsk.


Anna Żuchlińskagość_9ec2a - Profil
gość_9ec2a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie