Lotnisko Doha (DOH)

Lotnisko  Lotnisko Doha (DOH)

Port lotniczy Doha Airport znajduje się w Katar i posługuje się kodem DOH. Z lotniska operują takie linie lotnicze jak American Airlines, British Airways, flydubai, Iberia, Lufthansa, Qatar, Turkish Airlines, Xiamen Airlines.
Poniżej znajduje się również mapa okolic lotniska, ułatwiająca dojazd do portu lotniczego, lista połączeń dostępnych z Doha Airport a także opinie o lotnisku napisane przez naszych polskich pasażerów.

Zarezerwuj hotel w Doha (DOH)

Zarezerwuj hotel w mieście Doha (DOH)

Mapa okolic lotniska

Parking przy lotnisku Doha

Zarezerwuj auto w Doha (DOH)

Połączenia z lotniska Doha (DOH)

crew061993 25/08/2018 13:08   
10 Zalety: Przyjemne lotnisko, łatwo odszukać odpowiedni gate. Dużo sklepów i restauracji. Miejsce do spania.

Wady: nie zauwazylem
usuniety 26/04/2015 00:06   
6 Zalety: Bardzo duży, rozległy i nowoczesny port lotniczy. Ogromna strefa komercyjna, choć bardzo droga, to z ciekawą ofertą. Restauracje z dobrym jedzeniem. Czystość - bez zarzutu. Przesiadki - zorganizowane sprawnie (pod warunkiem, że wszystko odbywa się według planowego czasu przylotu/odlotu). Obsługa - wielonarodowa, świetnie znająca język angielski.

Wady: Doskonały obraz portu lotniczego psują ogromne kolejki w centrach transferowych i obsługa, która nie zawsze panuje nad pasażerami w tych miejscach. W nerwowych sytuacjach zupełnie nie wiedzą jak się zachować, udają, że nie ma innej opcji niż zaproponowana lub że nie rozumieją o co chodzi.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy