×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Doha (DOH)


Doha Airport
Port lotniczy Doha Airport znajduje się w Doha w Katar i posługuje się kodem IATA DOH. Operuje z niego m.in. Qatar, British Airways, Lufthansa oraz Turkish Airlines.

  • Okazje z Polski na lotnisko Doha (DOH)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Doha


Wypożycz auto na lotnisku DohaZalety: Przyjemne lotnisko, łatwo odszukać odpowiedni gate. Dużo sklepów i restauracji. Miejsce do spania.
Wady: nie zauwazylem
10

/10

25/08/2018 13:08,  
Zalety: Bardzo duży, rozległy i nowoczesny port lotniczy. Ogromna strefa komercyjna, choć bardzo droga, to z ciekawą ofertą. Restauracje z dobrym jedzeniem. Czystość - bez zarzutu. Przesiadki - zorganizowane sprawnie (pod warunkiem, że wszystko odbywa się według planowego czasu przylotu/odlotu). Obsługa - wielonarodowa, świetnie znająca język angielski.
Wady: Doskonały obraz portu lotniczego psują ogromne kolejki w centrach transferowych i obsługa, która nie zawsze panuje nad pasażerami w tych miejscach. W nerwowych sytuacjach zupełnie nie wiedzą jak się zachować, udają, że nie ma innej opcji niż zaproponowana lub że nie rozumieją o co chodzi.
6

/10

26/04/2015 00:06,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie