Lotnisko Kutaisi (KUT)

Lotnisko  Lotnisko Kutaisi (KUT)

Port lotniczy Kutaisi (także zwany David the Builder Kutaisi International Airport) - międzynarodowy port lotniczy położony 14 km na zachód od Kutaisi w Gruzji. Jest trzecim co do wielkości portem lotniczym w Gruzji.

Zarezerwuj hotel w Kutaisi (KUT)

Zarezerwuj hotel w mieście Kutaisi (KUT)

Mapa okolic lotniska

Parking przy lotnisku Kutaisi

Zarezerwuj auto w Kutaisi (KUT)

PFT 24/06/2015 18:55   
10 Zalety: Małe terminal, ale mimo to są miejsca do spania! Przyjazna obsługa i ogólnie bardzo dobre wrażenia ;) Spod lotniska można dojechać nie tylko do Qutaisi (tak - Q), ale też do Tbilisi czy Batumi.

Wady: Nie dostrzegłem ;)
Maciej Damski 28/10/2013 13:46   
10 Zalety: Nowe i bardzo sympatyczne lotnisko. Przyjazne miękkie leżanki do odpoczynku. Lotnisko otwarte 24 h pomimo, że dziennie jest zaledwie kilka lotów. Spokojnie można tu nocować przed wczesno-porannym wylotem !

Wady: Bardzo szczegółowa kontrola bezpieczeństwa. Pozabierali mi nawet kamyki z plaży Batumi. :-(
ortler 17/07/2013 15:35   
9 Zalety: Całkiem nowe, niewielkie, ale bardzo przyjemne, w miarę czyste i bardzo dobrze zaprojektowane lotnisko, przeznaczone głównie dla turystów odwiedzających Gruzję. Obsługa sprawna i życzliwa turystom. Można się bez większych problemów porozumieć po angielsku lub rosyjsku. W hali głównej obok licznych krzesełek leżanki z miękkimi materacykami dla pasażerów, którzy przez noc oczekują na poranny wylot (unikalna sytuacja, projektant o tym pomyślał !). Niezła komunikacja - przed dworcem lotniczym w godzinach przylotów oczekują marshutki (prywatne mikrobusy) do Tbilisi, Batumi, Kutaisi, a nawet do Mestii w górskiej Swanetii.

Wady: Nie zauważono.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy