×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Kutaisi (KUT)


Kutaisi
Port lotniczy Kutaisi (także zwany David the Builder Kutaisi International Airport) - międzynarodowy port lotniczy położony 14 km na zachód od Kutaisi w Gruzji. Jest trzecim co do wielkości portem lotniczym w Gruzji.

  • Okazje z Polski na lotnisko Kutaisi (KUT)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Kutaisi


Wypożycz auto na lotnisku KutaisiZalety: Małe terminal, ale mimo to są miejsca do spania! Przyjazna obsługa i ogólnie bardzo dobre wrażenia ;) Spod lotniska można dojechać nie tylko do Qutaisi (tak - Q), ale też do Tbilisi czy Batumi.
Wady: Nie dostrzegłem ;)
10

/10

24/06/2015 18:55,  
Maciej Damski
Maciej Damski
Zalety: Nowe i bardzo sympatyczne lotnisko. Przyjazne miękkie leżanki do odpoczynku. Lotnisko otwarte 24 h pomimo, że dziennie jest zaledwie kilka lotów. Spokojnie można tu nocować przed wczesno-porannym wylotem !
Wady: Bardzo szczegółowa kontrola bezpieczeństwa. Pozabierali mi nawet kamyki z plaży Batumi. :-(
10

/10

28/10/2013 13:46,  
Zalety: Całkiem nowe, niewielkie, ale bardzo przyjemne, w miarę czyste i bardzo dobrze zaprojektowane lotnisko, przeznaczone głównie dla turystów odwiedzających Gruzję. Obsługa sprawna i życzliwa turystom. Można się bez większych problemów porozumieć po angielsku lub rosyjsku. W hali głównej obok licznych krzesełek leżanki z miękkimi materacykami dla pasażerów, którzy przez noc oczekują na poranny wylot (unikalna sytuacja, projektant o tym pomyślał !). Niezła komunikacja - przed dworcem lotniczym w godzinach przylotów oczekują marshutki (prywatne mikrobusy) do Tbilisi, Batumi, Kutaisi, a nawet do Mestii w górskiej Swanetii.
Wady: Nie zauważono.
9

/10

17/07/2013 15:35,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie