Lotnisko Tallin (TLL)

Lotnisko  Lotnisko Tallin (TLL)

Port lotniczy Ulemiste Arpt znajduje się w Estonia i posługuje się kodem TLL. Z lotniska operują takie linie lotnicze jak Aegean Airlines, Aerosvit, airBaltic, Belavia, CSA, easyJet, Estonian Air, Laudamotion, LOT, Lufthansa, Norwegian, Ryanair, TAP Portugal, Turkish Airlines, Vueling, Wizz Air.
Poniżej znajduje się również mapa okolic lotniska, ułatwiająca dojazd do portu lotniczego, lista połączeń dostępnych z Ulemiste Arpt a także opinie o lotnisku napisane przez naszych polskich pasażerów.

Zarezerwuj hotel w Tallin (TLL)

Zarezerwuj hotel w mieście Tallin (TLL)

Mapa okolic lotniska

Parking przy lotnisku Tallin

Zarezerwuj auto w Tallin (TLL)

adrdan95 24/02/2017 20:23   
8 Zalety: +komfortowe +dużo miejsc siedzących +bezpłatne Wi-Fi +brak kolejki do kontroli bezpieczeństwa +tanio w strefie wolnocłowej

Wady: -trochę przestarzałe
usuniety 06/08/2014 11:26   
10 Zalety: Przyjemny port lotniczy. Architektura bardzo skandynawska, ale mimo to przytulna i funkcjonalna. Ciekawe sklepy, mimo że port lotniczy bardzo mały. Doskonały dojazd do miasta komunikacją miejską (ok. 15 min do centrum, autobus w szczycie - co 15 min). Właściwie jeśli się ma czas i ochotę można z centrum przejść piechotą - lotnisko położone jest bardzo blisko Starego Miasta. Sprawna i szybka obsługa po przylocie i na wylocie.

Wady: Brak
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy