×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Malta (MLA)


 8.5

/10

Luqa Airport
Jedyny port lotniczy w tym małym państwie, leżącym 93 km na południe od Sycylii. Uznany przez ACI jako najlepszy port lotniczy w przedziale 1 - 5 milionów pasażerów. Roczne statystyki ruchy oscylują wokół 3 milinów pasażerów

  • Okazje z Polski na lotnisko Malta (MLA)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Malta


Wypożycz auto na lotnisku MaltaPołączenia z tego lotniskaZalety: Male ale schudne, przestronne, dosyc sprawna kontrola bezpieczenstwa, w jednej kawiarni jest teraz ze smoking area
Wady: brak rekawow do samolotu, boarding przez busy
8

/10

25/05/2015 12:45,  
Zalety: Sprawna, miła i szybka obsługa. Wiele wygodnych foteli i setki gniazdek dla pasażerów - całkowite przeciwieństwo np.Bergamo.
Wady: Długie ścieżki - trzeba obejść wszystkie sklepy.
10

/10

09/11/2014 21:34,  
Zalety: Lotnisko niezbyt duże, ale o zadowalającej ilości sklepów i punktów usługowych. Security check - sprawny i bez zarzutów. Dobrze zorganizowane punkty usługowe (wynajem samochodów), dobrze zarządzany teren wokół lotniska - parkingi sprawne, dobrze oznakowane. Dobry dojazd z praktycznie każdego miejsca wyspy.
Wady: W sezonie - niezwykle zatłoczone i niezbyt dobrze radzi sobie z taką ilością pasażerów - trzeba zatem liczyć się z kolejkami i niezwykłym tłumem poruszającym się wolno i niekoordynowanym przez kogokolwiek. Absurdalnie długie oczekiwanie na bagaże. Strefa check-in dobrze zorganizowana, choć pracownicy niezbyt dobrze wyszkoleni i leniwi (problem z wydrukiem kart pokładowych na połączenia KM/LH, dobrze że bagaż nadany bezpośrednio, chociaż pani obsługująca była tym wyraźnie zaskoczona).
5

/10

06/08/2014 11:32,  
Robert Z.
Robert Z.
Zalety: Duże jednohangarowe lotnisko b.sprawnie zarządzane.
Wady: Układ b.komercyjny - gdziekolwiek chcesz dojść, to musisz przejść przez większość sklepów, często ich środkiem.
10

/10

18/05/2014 19:35,  
Paweł
Paweł
Zalety: dużo sklepów, miła i szybka obsługa, zadbany terminal, tanie loty z Polski
Wady: brak
9

/10

22/08/2012 06:59,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie