×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Muscat (MCT)


Seeb Intl
Międzynarodowy port lotniczy, położony 30 km na zachód od Maskatu (w okolicy miasta Seeb). Jest największym portem lotniczym Omanu.

  • Okazje z Polski na lotnisko Muscat (MCT)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Muscat


Jak dojechać na lotnisko Muscat?


Kolej/Metro:
brak

Autobusem:
Nie ma komunikacji miejskiej dowożącej na lotnisko. Można przejść ok. 500 m od terminalu w kierunku autostrady i złapać mikrobusy, zdecydowanie tańsze niż taksówki.

Taxi:
Należy ustalić cenę zanim wsiądzie się do taksówki. Dojazd do Maskat to koszt między 6 a 10 RO. Na lotnisku dostępne są darmowe mapy, warto zaopatrzyć się w jedną, bo taksówkarze nie zawsze wiedzą gdzie leży dany hotel, zaoszczędzimy w ten sposób sporo czasu.

Wypożycz auto na lotnisku MuscatZalety: Stosunkowo małe lotnisko jednak zaskakująco wygodne jak na blisko wschodnie standarty. Czytelnie oznaczone, dość czyste. Niezbyt zatłoczone, zatem niewielkie kolejki po wizę czy do check-in. OmanAir oferuje dość ciekawą siatkę po azji w rozsądnych cenach.
Wady: Brak rękawów. Brak komunikacji miejskiej z/na lotnisko. Busy zatrzymują się ok 500 m. od terminala przy autostradzie
8

/10

11/04/2011 16:53,  

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o Muscat

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie