×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Oman Air (WY)


 8.1

/10

Oman Air

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: Dobre linie lotnicze! Zadbane a330. Wygodne fotele, jedzenie dobre, alko i inne bez ograniczeń. Pakiet podróży za każdym razem ( stopery, skarpetki, szczoteczka... w EC. ) Miły personel. Wszytsko na czas, krótkie przesiadki. Wszystkie 4 loty oceniam na 4+.
Wady: W Muskacie brak rękawów do samolotów ale już niedługo otwierają nowy terminal więc się to zmieni. Dużo kontroli. Twarde lądowania :)
9

/10

19/03/2018 15:29,  
Zalety: Brak!!!
Wady: Zniszczony bagaz, stopa zwrotu od przewoznika 10% realnej wartosci. Trzymac sie jak najdalej!!!
1

/10

22/03/2017 06:07,  
Zalety: Super linia, fajna obsluga, duzo filmow do wyboru, czysty samolot, mozliwosc opiszczenia lotniska przy locie laczonym, kosmetyki do odswierzenia (pasta do zebow, szczoteczka, skarpetki, stopery do uszu i maska na oczy) w prezecie na nocny lot
Wady: Lecialem z lhr do bkk jedzienie nie bylo zbyt smaczne i bylo go o wiele za malo Jezeli planujecie przy okazji zwiedzic Muscat to sugeruje aby zarezerwowac sobie wiecej czasu ilosc ochrony i male zorganizowanie pracy na lotnisku powoduja ogromne kolejki
7

/10

20/05/2014 11:54,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie