×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Oman Air odebrał pierwszego 737 MAX 8


Linie lotnicze Oman Air odebrały pierwszego boeinga 737 MAX 8. To pierwsza z 30 zamówionych maszyn przez przewoźnika.


Oferowanie najlepszego możliwego doświadczenia na pokładzie jest kluczem do naszego sukcesu, a 737 MAX zdobył już reputację dzięki wyjątkowej wydajności i doświadczeniu pasażerów. Samolot będzie doskonałym uzupełnieniem naszej rodziny 737, ponieważ nadal będziemy rozszerzać naszą działalność i odgrywać coraz bardziej aktywną rolę w promowaniu Omanu dla biznesu, jak również wyjątkowego miejsca turystycznego, które z roku na rok zyskuje na popularności - powiedział Abdulaziz Al-Raisi, pełniący obowiązki prezesa w Oman Air.

Pierwszy samolot otrzymał numer rejestracyjny A40-MA. Maszyna może zabrać na pokład 162 osoby w dwuklasowej konfiguracji; 12 w klasie biznes i 150 w ekonomicznej.


Oman Air zamówił 20 samolotów MAX w październiku 2015 r. Od tego czasu zawarł także umowę leasingu kolejnych 10 samolotów. Nowe maszyny będą powiększać flotę przewoźników z Maskatu liczącą 27 boeingów 737 i siedem 787 Dreamliner.

Dzisiejszy dzień jest kolejnym kamieniem milowym w naszej 25-letniej współpracy z Oman Air. Z dumą wspieramy ich rozwój i oczekujemy, że model 737 MAX wzniesie linię lotniczą na nowy poziom - dodał Marty Bentrott, wiceprezes ds. sprzedaży na Bliski Wschód, Turcje, Rosje, Azję Środkową i Afrykę w Boeingu.gość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie