×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Condor / Thomas Cook (DE)


 6.8

/10

Condor / Thomas Cook

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Opinie o linii Condor / Thomas Cook

Zalety: w świetle wad, zalet brak !!!
Wady: Oszukańcze i złodziejskie linie lotnicze. Mimo zamieszczonych cenników na www. condor. com (dodam, że dla każdego języka strony internetowej mogą być inne ceny) pobierają drakońskie stawki za kilogram nadbagażu, tj. 25 Euro/1kg !!! Niczym tego nie tłumaczą i są niewiarygonie nieprzyjemni. Wyobraźcie sobie dodatkową sztukę bagaży o wadze maksymalnej, tj. 32kg, za którą wg. cennika Condor należałoby zapłacić 275 Euro (na dowód: https://www. condor. com/pl/fileadmin/dam/user_upload/20171024_Interline_BaggageRules_PL. pdf), a tymczasem Condor wymyśla zaporową stawkę 800 Euro !!!, stawkę zupełnie niczym nie popartą, stawkę dwukrotnie wyższą od ceny biletu który zawiera przelot osoby wraz z bagażem do 25kg !!! Nie polecam lotó tą linią !!!
1

/10

27/05/2018 11:37,  
Zalety: ładnie pomalowany na zewnątrz
Wady: lot Monachium - Cancun beznadzieja - niby samolot nowy ale nie bardzo brudno w samolocie, siedzenia lepiące się czekoladą fotele widać jakieś lata późne 90 miejsc XL lub biznes nie można kupić przy odprawie internetowej nie można wybrać miejsc daje losowo napoje 3 x przez 12h obiad - byle jaki makaron z sosem pomidorowym posiłek zimny zwykła buła z mortadelą i margaryna do tego ciasto tzn wyrób ciasto podobny - tłuszcz i cukier część Stewardes jak ta firma upiorna - typowe straszydło słuchawki - 4euro filmy - 8 euro dla dzieci - 1 bajka na 12h by się wstydzili za te 50 zł i dorzucili to do biletu AIRBERLIN przy nich to był jak emirates do Lufthansy omijajcie szerokim łukiem przynajmniej na dalekich lotach
1

/10

07/11/2017 17:35,  
Zalety: odnowiony samolot - lot Frankfurt - Santo Domingo - San Jose
Wady: obsługa: - nie chce im się mówić po angielsku - zdecydowanie lepiej traktują Niemców - reszta pasażerów jest nie ważna rezerwacja: - brak możliwości rezerwacji miejsc XL lub miejsc w premium class - wszystkie miejsca są oblegane przez Niemców - mimo próby rezerwacji z bardzo dużym wyprzedzeniem - mimo rezerwacji "dwójki" przy oknie - przy check`owaniu okazało się, że nasze miejsca już są zajęte. posiłki: - czerstwe pieczywo, - mały wybór (nawet te posiłki za które trzeba zaplacić były niedostępne - co na tak długim locie jest lekko dziwne) Generalnie - NIGDY WIĘCEJ! Rozumiem, że jest to linia charterowa - ale kultura i uprzejmość nic nie kosztuje.
1

/10

12/03/2015 09:42,  

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o Condor / Thomas Cook

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie