×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o biurze podróży Oskar


Zalety: program wycieczki, hotel
Wady: Kompletny brak organizacji, autokary z całą pewnością nie zapewniały standardu opisanego w ofercie (brak gniazdek, wysiedziane i niewygodne siedzenia). Droga z Amstedamu do Katowic trwała ponad 17 godzin!!! Najpierw był godzinny "przeładunek" pasażerów z jednych autokarów do drugich, dla części osób brakowało miejsc!!! A później kierowca pomylił drogę, przez co zostały znacznie ograniczone postoje, żeby tylko nadrobić czas. Na zgłoszenie uwag biuro nie odpowiada i ignoruje wszelkie wiadomości. Mając porównanie standardu w innych biurach z ofert biura Oskar już na pewno nie skorzystamy.
2

/10

27/05/2018 09:17,  
Zalety: Fajna opcja na weeknd ;) jarmark bozonarodzeniowy w wiedniu super ; )
Wady: autokary mało wygodne, duże poślizgi czasowe. dosyc drogie wycieczki
6

/10

29/01/2018 19:11,  
Zalety: Kierowcy, Praga, współpasażerowie
Wady: Sylwester w Pradze autobus A29. Totalny chaos, brak informacji. Na wstępie ogromne opóźnienie (warunki atmosferyczne)Górny pokład raz sauna raz lodownia. Między Warszawą a Pragą autokar zbierał kolejnych uczestników, ale miejsca zbiórki malutkie stacje z jedną lub dwiema toaletami. Pozostali uczestnicy jadący kilka godzin z Warszawy musieli stać w kolejkach i opóźnienie się zwiększało. Ponadto pilotki (dwie) Julita i Katarzyna zamiast szukać innego rozwiązania poprosiły o korzystanie z toalety w autobusie, która przy takiej ilości pasażerów natychmiast się zapełniła, co spowodowało niesamowity odór!W momentach, kiedy kierowcy chcieli ruszać w dalszą drogę, panie pilotki nie mogły się doliczyć pasażerów. Bywało tak, że jedna liczyła, a druga spała. Zdarzyło się nawet, ze pani pilot mówi o jednej brakującej osobie, a pojawiają się cztery!Julita w ogóle nie przygotowana do tej wycieczki. Mówiła przez mikrofon to, co Kasia przeczytała z kartki. Tak na marginesie: przy budowie Mostu Karola naprawdę do zaprawy dodawano białka kurzych jaj, co Julita uznała za anegdotę. Anegdotą natomiast jest historia daty budowy Mostu – 1357.9.7 5:31, o czym nawet nie wspomniała(może lepiej niech zostanie w tej Albanii). W samej
2

/10

06/01/2018 10:16,  
Zalety: jedynie co do hotelu, wyżywienia, pokoi nie ma się absolutnie do czego przyczepić i Hotel Evenia Hawai w Lloret de Mar polecam w 100 %.
Wady: niedawno wróciłam z Hiszpanii. Absolutnie nie polecam podróżowania autokarem z firmą Oskar. Po pierwsze oszczędza się na klimatyzacji, tzn włączony jest tylko przedni nawiew i osoby z przodu zamarzają, a druga połowa autokaru się gotuje. Mimo próśb kierowanych do pani pożal się Boże pilot nie było żadnej poprawy, klimatyzacja była po 4 prośbach włączona na 10 minut żeby zamknąć nam usta, po czym znów się gotowaliśmy. Dalej co do pani pilot chciałabym powiedzieć, że robiła postoje dosłownie co 2 godziny, chociaż nikt tego nie potrzebował. W drodze powrotnej był inny pilot, który robił przerwy co 4 godziny i wystarczyło, ale z klimatyzacją to samo. W ofercie jest napisane, że podróż jest realizowana autokarem klasy lux, że są super hiper fotele, jak w statku kosmicznym. Proszę się nie łudzić - pewnie jest jeden taki autobus w całej flocie i raczej państwo na niego nie traficie. W autokarze są dołożone siedzenia, przez co nie ma praktycznie żadnej przerwy między siedzeniami. Ja, mimo że jestem niska, musiałam siedzieć bokiem. 30 godzin siedzenia ze skrzywionymi nogami - nie polecam. Po drugie kierowcy są niemili, jeden z nich uznał, ze mam za ciężki bagaż i skoro tak stwierdził, a miał do tego prawo to wystarczyło przynieść zalegalizowaną wagę, zważylibyśmy go i bez problemu dopłaciłabym za nadbagaż. Walizka oczywiście nie była za ciężka i dobrze o tym wiem, po prostu źle ją chwycił, upadła mu i musiał podnieść jeszcze raz, co bardzo go rozzłościło i zaczął się na mnie wydzierać ( że co my sobie myślimy, że podpisujemy umowę a potem nie spełniamy warunków), Chamstwo. Jakim prawem ktoś podnosi głos na drugą osobę bez powodu. Dodam, że potem przez pół drogi pan kierowca miał problem i narzekał, że jedzie przeładowany, gdzie na 60 miejsc w autokarze jechało 37. Z całego serca nie polecam
1

/10

06/09/2016 23:47,  
Zalety: NIE POLECAM! Jedyny plus wyjazdu to hotel. Pokój, łanie umeblowany, niczego nie brakowało. Jedzenie ok. Rezydenci też ok.
Wady: - Normalnie, standardowo, objazd po kraju i zbieranie osób. W tym przypadku objazd po samej Polsce trwał ok 11 h. - Autokar miał być wyposażony w toaletę, z której od początku kazano, w miarę możliwości nie korzystać. Przez to postoje były mniej więcej co godzinę, co znacznie wydłużyło czas podróży. - Klimatyzacja odkręcona była na maksimum, pomimo, że w nocy było zimno. Niestety, nie można było jej samemu regulować. Wielokrotne prośby pasażerów o jej zmniejszenie lub wyłączenie nie poskutkowały. - Podczas jazdy z bagażnika WYPADŁ NA ULICĘ JEDEN Z BAGAŻY i uderzył w inny pojazd jadący za nami. Gdyby nie ten wypadek, pewnie wypadłoby więcej i nikt by tego nie zauważył. - Bagaże były wyjmowane na środku ulicy, po której jeździły samochody. Kierowcy aut złościli się, próbowali przejechać. - Z hotelu kazano wymeldować się bodajże do godziny 9-10. Bagaże można było zostawić w biurze (gdzie nie bylo żadnych skrytek, szafek, nie miał ich kto pilnować), ponieważ odjazd autokaru miał być o 15-16. Niestety, okazało się, że był o 2 h później.. Nam to nie przeszkadzało, ale myślę, że rodzinom z dziećmi tak. Ponieważ cały dzień musieli chodzić z bagażami, ani to na plażę, ani się wykąpać, ani pójść coś zjeść do restauracji. Bo gdzie z walizkami?
2

/10

29/08/2016 11:46,  
Zalety: Na pozytywną opinię zasługuje jedynie rezydent, a jednocześnie pilot różnych wycieczek fakultatywnych. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane zarówno czasowo jak i merytorycznie ciekawie przekazane uczestnikom
Wady: Nie polecam! Moim zdaniem całkowicie stracili poziom... Podróż z Polski była opóźniona o 1,5 godziny. Młoda pilotka w ogóle nieprzygotowana do trasy. Nie informowała o tym kiedy będzie jakiś postój, nie przekazywała żadnej informacji o tym gdzie się znajdujemy, o niczym nie opowiadała, brak jakiegokolwiek ogarnięcia czasowego. Postoje zapowiedziane na 15 minut trwały dwa razy dłużej. Niestety pilotka się tym nie przejmowała. ! Pomimo dobrych wrażeń z ubiegłego roku, tym razem jesteśmy kompletnie rozczarowani.
2

/10

24/07/2016 18:50,  
Zalety: Bardzo sprawny sposób transportu autokarem do Albani. Doskonały i bardzo zaradny pilot p. Jakub, zawsze pomocny w podróży. Jak na tamte warunki niezły hotel. Dobra opieka rezydentki.
Wady: Mało urozmaicone śniadania. Niezgodna z opisem plaża i basen.
7

/10

30/08/2015 13:19,  
Zalety: BRAK ZALET
Wady: Ostrzegam przed tym biurem ! Zwłaszcza przed wyjazdem do Albanii. Biuro kompletnie nie przygotowane na ten kraj. Brak kompetentnego rezydenta. Podróż katorga, kilka przesiadek i poślizgów po kilka godzin przez czekanie za innym autokarem. W Czarnogórze przesiadka do busa osobowego i podróż w takich warunkach przez kilka godzin ! W drodze powrotnej z Albanii do samej Serbii (12 godzin jazdy)jechaliśmy busem osobowym SIEDZĄC W RZĘDZIE RAZEM Z KIEROWCĄ BO NA TYŁACH NIE BYŁO JUŻ MIEJSCA. Wszystko jest udokumentowane na zdjęciach. Wysłaliśmy kilka listów z żądaniem zwrotu części pieniędzy za nie wywiązanie się z umowy lecz biuro nie czuje się winne i nie widzi niezgodności z ofertą! OSTRZEGAM PRZED BIUREM OSKAR !
1

/10

22/02/2015 19:52,  
Zalety: Wyjazd 23.07-3.08 Makarska wygodny autokar miły pilot i kierowcy bardzo pomocny i fachowy rezydent zadbane pokoje, wysprzątane - willa Bożenka aneksy wyposażone ciekawe wycieczki fakultatywne bardzo fajni ludzie i nowe znajomości
Wady: trochę daleko od plaży i przy drodze powrotnej pod górę trochę daleko do restauracji szkoda że trochę deszczu nas spotkało jak nigdy w Chorwacji
8

/10

16/08/2014 11:36,  
Odpowiedź Oskar:
test
Bartek
Bartek
Zalety: Brak
Wady: Tragedia. W Grecji mieliśmy mieć apartament przy plaży a mieliśmy do niej ponad kilometr marszu po żwirze.
2

/10

16/06/2014 13:13,  

Jeśli reprezentujesz biuro podróży Oskar i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie