×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o biurze podróży Oskar


Tomasz Krakowiak
Tomasz Krakowiak
Zalety: Hotel w Albanii bardzo fajny(klima, lodówka, tv, balkony z widokiem na morze i góry).Blisko plaży.
Wady: Tragiczny przejazd!!!2 przesiadki.Kierowca/pilot nie znał trasy zgubił się na Słowacji. Przesiadka na Słowacji u tzw "widelców"(niemiła obsługa, nieciekawe wyżywienie ale wszystkie busy tam się zatrzymują bo kierowcy i pilot otrzymują darmowe posiłki) Kolejna przesiadka w Czarnogórze. W sumie opóźnienia 7 godzin. Rezydentka niezbyt miła , cwana. W drodze powrotnej też koszmar z jazdą. Opóźnienie w drodze , autokary z Bułgarii, Rumunii czekały na nasz 4 godziny.Wszyscy nerwowi.Pilotka tego busa z Bułgarii tragiczna!!!!!Kazała nam samemu szukać miejsc w autokarze zamiast czekając te 4 godziny sama je przygotować.Ostatecznie każdy siedział w innej części autokaru! Sklepiku koło hotelu już nie ma . Najbliższy w Orikum (5km) lub we Vlorze (14 km). Pracownicy biura Oskar nie informowali o przesiadkach.
3

/10

17/07/2011 22:19,  
Joanna
Joanna
Zalety: Obsługa PRZED wyjazdem
Wady: Centrum Turystyki OSKAR oszukuje i lekceważy klientów. Po przyjeździe do Chorwacji okazało się, że biuro sprzedało pokoje w willi, z którą w ogóle nie miało umowy, więc turyści zostali ulokowani w innym miejscu, niezgodnym z umową, o znacznie obniżonym standardzie, a na dodatek brudnym. Niektórym nawet trafiła się propozycja zamieszkania w garażu. Pozostałe 90% turystów miała zaproponowane zupełnie inne warunki, niż to było przedstawione w ofercie (brak klimatyzacji, brak kuchenki, łóżko dla trzeciej osoby dostawione do maleńkiego pokoju 2-osobowego, brak możliwości wyżywienia pomimo, że było wykupione). Sama podróż z tym biurem to kompletna masakra. W drodze do Chorwacji czekaliśmy 6 godzin na przesiadkę do innego autobusu, a w drodze powrotnej - 3 godziny, ponieważ kierowcy nie raczyli poinformować pilotki o zmianie godziny wyjazdu, pomimo, że wiedzieli o tym dużo wcześniej. Klienci byli więc zmuszeni do czekania w centrum miasta na walizkach, a kierowcy skwitowali to stwierdzeniem, że jest to normalne. Sama kultura osobista pracowników biura (mam tu na myśli kierowców) pozostawia wiele do życzenia. Kierowcy w trakcie podróży gęsto przeklinali i prowadzili nieprzyzwoite rozmowy (przy małych dzieciach), a nawet obrażali pilotkę. Jestem tym wszystkim oburzona i każdemu odradzam korzystanie z tego biura. Nie reagują oni na żadne skargi - pomimo, że nasz turnus zgłosił problemy z brakiem miejsc w willach i w innych sprawach, kolejny turnus miał ten sam problem. I tak pewnie będzie w nieskończoność.
1

/10

09/07/2011 00:16,  
Dorota Kołakowska
Dorota Kołakowska
Zalety: -
Wady: BRAK ZWROTU ZALICZKI (zgodnie z umową 250zl/os x 4, bo na tyle osób podpisana była umowa) arogancja z strony obsługi księgowości w Poznaniu niesłowność
1

/10

07/01/2011 00:09,  

Jeśli reprezentujesz biuro podróży Oskar i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie