×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podrózy Oskar


 4.3

/10

OskarCentrum Turystki Oskar działa na rynku turystycznym od ponad 10 lat. Firma zajmuje się organizacją i sprzedażą imprez turystycznych. Główne destynacje, którymi się zajmuje to Albania, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Grecja, Hiszpania i Rumunia.

Opinie o biurze podróży Oskar

Zalety: program wycieczki, hotel
Wady: Kompletny brak organizacji, autokary z całą pewnością nie zapewniały standardu opisanego w ofercie (brak gniazdek, wysiedziane i niewygodne siedzenia). Droga z Amstedamu do Katowic trwała ponad 17 godzin!!! Najpierw był godzinny "przeładunek" pasażerów z jednych autokarów do drugich, dla części osób brakowało miejsc!!! A później kierowca pomylił drogę, przez co zostały znacznie ograniczone postoje, żeby tylko nadrobić czas. Na zgłoszenie uwag biuro nie odpowiada i ignoruje wszelkie wiadomości. Mając porównanie standardu w innych biurach z ofert biura Oskar już na pewno nie skorzystamy.
2

/10

27/05/2018 09:17,  
Zalety: Fajna opcja na weeknd ;) jarmark bozonarodzeniowy w wiedniu super ; )
Wady: autokary mało wygodne, duże poślizgi czasowe. dosyc drogie wycieczki
6

/10

29/01/2018 19:11,  
Zalety: Kierowcy, Praga, współpasażerowie
Wady: Sylwester w Pradze autobus A29. Totalny chaos, brak informacji. Na wstępie ogromne opóźnienie (warunki atmosferyczne)Górny pokład raz sauna raz lodownia. Między Warszawą a Pragą autokar zbierał kolejnych uczestników, ale miejsca zbiórki malutkie stacje z jedną lub dwiema toaletami. Pozostali uczestnicy jadący kilka godzin z Warszawy musieli stać w kolejkach i opóźnienie się zwiększało. Ponadto pilotki (dwie) Julita i Katarzyna zamiast szukać innego rozwiązania poprosiły o korzystanie z toalety w autobusie, która przy takiej ilości pasażerów natychmiast się zapełniła, co spowodowało niesamowity odór!W momentach, kiedy kierowcy chcieli ruszać w dalszą drogę, panie pilotki nie mogły się doliczyć pasażerów. Bywało tak, że jedna liczyła, a druga spała. Zdarzyło się nawet, ze pani pilot mówi o jednej brakującej osobie, a pojawiają się cztery!Julita w ogóle nie przygotowana do tej wycieczki. Mówiła przez mikrofon to, co Kasia przeczytała z kartki. Tak na marginesie: przy budowie Mostu Karola naprawdę do zaprawy dodawano białka kurzych jaj, co Julita uznała za anegdotę. Anegdotą natomiast jest historia daty budowy Mostu – 1357.9.7 5:31, o czym nawet nie wspomniała(może lepiej niech zostanie w tej Albanii). W samej
2

/10

06/01/2018 10:16,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie