×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o biurze podróży Oskar


Anna Nowak
Anna Nowak
Zalety: brak
Wady: pilot nierzetelne informacje przekazywał, wyjazd opóźniony przez niesprawny autokar. sama zrezygnowalam po 3 godzinnym czekaniu na 8 stopniowym mrozie. Pracownik Biura stwierdzil, że oddadza nam kasę ale ja na to nie liczę.
1

/10

08/12/2012 12:53,  
Krzysztof
Krzysztof
Zalety: Apartament ok. Pobyt również ok.
Wady: Opóźnienia!!! Z wyjazdem jak i z przyjazdem! Powrót z Chorwacji do Katowic zajął ponad 23 godziny! Facet jezdził autokarem po wszystkich wsiach Chorwacji przez 4,5 godziny bez żadnego postoju! Na dodatek kierował autokarem świeżo upieczony kierowca, który nie dość że zarył autokarem zjeżdżając z górki, to jeszcze po deszczu, na mokrej ulicy pędził na magistrali adriatyckiej przez zakręty! Powrót był z przesiadką. Na przesiadkę dojechaliśmy z dwugodzinnym opóźnieniem, również bez żadnej przerwy! Co się okazało, mogli nas wsadzić bezpośrednio do autokaru, do którego się przesiadaliśmy!! Logistyka i planowanie do bani!!
1

/10

04/09/2012 14:49,  
Maciej Solczak
Maciej Solczak
Zalety: Biuro Oskar jest biurem rzetelnym, wybrałem się wraz ze znajomymi do tropical islands, będą to chwile nie zapomniane dla mnie ponieważ uwielbiam taki rodzaj spędzania wypoczynku, nadto mogę nadmienić żę Oskar wywiązał się ze swoich obietnic.
Wady: brak zastrzeżeń
10

/10

03/09/2012 14:48,  
Agnieszka
Agnieszka
Zalety: Brak
Wady: Wykupiliśmy obóz młodzieżowy do Czarnogóry dla 40 dzieci i 4 opiekunów. Od początku były problemy z tym biurem ale jakoś się dogadaliśmy i wydawało się, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Pani Lilianna z biura OSKAR „załatwiała” nam wszystko tak jak tego chcieliśmy… No i kłopoty zaczęły się już jak autokar po nas przyjechał, mieliśmy jechać bezpośrednio do Czarnogóry no ale okazało się, że jednak mamy przesiadkę w Katowicach. Przesiadka w Katowicach to jedna wielka pomyłka, ludzie niedoinformowani do jakiego autokaru mają wsiąść. Czy ten autokar już jest, czy dopiero go podstawią. Po dotarciu na miejsce okazało się że wejście do 4 pokoi było w drugiej strony budynku, na co wcześniej nie wyraziliśmy zgody. Co gorsza Pani udzielająca nam informacji nie miała pojęcia, że umieszczając nas w Willi Drago nie ma możliwości aby wszyscy mieli jedno wejście. Na każdy problem, z którym zwracaliśmy się do Pań rezydentek, otrzymywaliśmy informację, że w tych kwestiach są bezradne i swoje zarzuty musimy kierować do biura, bo nie wiedzą co uzgadnialiśmy z biurem. Wynika z tego, że również między pracownikami biura w Poznaniu a rezydentkami nie ma żadnego przepływu informacji. Przedstawiony program obozu przez firmę nie był możliwy do zrealizowania z powodu braku dostępu do boiska oraz miejsca do przeprowadzenia jakichkolwiek zajęć grupowych. Wszystkie negatywne opinie na forach internetowych, które czytaliśmy przed wyjazdem okazały się jak najbardziej prawdziwe i nie przesadzone. Niestety podchodziliśmy do nich sceptycznie, ponieważ w przeciwnym razie nie skorzystalibyśmy z usług biura Oskar, dbając o bezpieczeństwo i zadowolenie uczestników. Uważamy, że to biuro jest jakąś kompletną pomyłką. Pracownicy są niekompetentni i niedoinformowani. Wszyscy kierowcy z którymi mieliśmy „przyjemność” jechać, a jechaliśmy 3 autokarami, byli aroganccy, hamscy i zawsze gotowi do kłótni bez powodu. Stan autokarów również pozostawiał wiele do życzenia – nie posprzątane i zagrzybione kratki nawiewu klimatyzacji. Przed wyjazdem mówili nam to co w danym momencie chcieliśmy usłyszeć, a na miejscu okazywało się, że jest to niezgodne prawdą i przedstawioną ofertą, że w ogóle nie ma to racji bytu. Przed wyjazdem mówili nam to co w danym momencie chcieliśmy usłyszeć, a na miejscu okazywało się, że jest to niezgodne prawdą i przedstawioną ofertą, że w ogóle nie ma to racji bytu. Nasz wyjazd nie okazał się jednak aż takim koszmarem tylko i wyłącznie dzięki życzliwości właścicieli i obsługi Willi Drago, którzy udzielili nam wszelkiej możliwej pomocy, za co po raz kolejny raz dziękujemy!!!
1

/10

26/08/2012 21:46,  
t.k
t.k
Zalety: Witam ja zapłaciłem 3,5 tyś opcja HB(08.2012) za dwie osoby + jakieś tyś za wycieczki fakultatywne. Z pokoju i warunków jestem zadowolony makarska to piękna miejscowość.
Wady: Przejazdy autokarami to koszmar.Mój autokar piętrowy koło luksusowego to nawet nie stał stary pordzewiały rzęch w czasie powrotu sie popsuł i całą droge wracaliśmy z maks prędkością 80km/h. Na trzech kierowców sprawdzonych przez policję chorwacką przed wyjazdem z makarskiej jeden był tylko trzeźwy a jeden miał nawet 2,6 promila. Szok zwłaszcza że się wraca nad przepaściami. Dzień przyjazdu po 24 godzinach jazdy koczowanie brudnym przepoconym 3 godziny na pokój. Wyjazd wymeldowanie o 9 rano koczowanie na walizkach do 24.
3

/10

13/08/2012 12:42,  
Alicja Muc
Alicja Muc
Zalety: Brak-chyba tylko to że kuszą cenami i na długich postojach poznajesz fajnych ludzi z którymi miło spędzasz urlop Pozdrawiam moją grupę z Rawdy
Wady: A na minusie wszystko-począwszy od obsługi,psujących się autokarów(12 godzin staliśmy na dzikim parkingu zostawieni sami sobie w upalnym dniu 76osób w tym 50 dzielnych dzieciaków jadących na kolonię do Bułgarii-to był jakiś koszmar straciliśmy półtora dnia ,a rekompensata to 12euro dołożyli nam do wycieczki ,żałosne.Czytając negatywne opinie o biurach zawsze myślałam ,że ludzie przesadzają no i niestety przekonałam się na własnej skórze i uwierzcie NIGDY WIĘCEJ Z BIUREM OSKAR-nawet nie chce mi się pisać o tym wszystkim złym co nas spotkało ,bo pobyt i tak był super dzięki fajnym ludziom których poznaliśmy OSKAR-NIGDY WIęcej!!!!!!!!!
5

/10

31/07/2012 21:51,  
Dagmara
Dagmara
Zalety: brak
Wady: Przestrzegam wszystkich przed tym biurem podróży!! Zupełny brak organizacji, zero profesjonalizmu i kultury osobistej pracowników (zwłaszcza kierowców drwiących z turystów siedzących na walizkach). Niedawno wróciłam z wakacji niestety nie koniecznie udanych. Nastąpiła poważna awaria autobusu, oczywiście nie został podstawiony zastępczy, spędziliśmy 16 godzin w lesie, garażu i stojąc na burzy bez dachu nad głową. Kierowcy i pilot totalnie nie przygotowani do podróży, nie można było od nich uzyskać żadnych konkretnych informacji a jedynie dużo kłamstw, nie wiedzieli co z sobą zrobić, błądziliśmy mimo tego że posiadali GPSa i atlas. Nikt nie zapewnił nam obiecanego noclegu ani odpowiednich warunków do przeczekanie awarii. Podróż w jedną stronę zajęła 54h- straciliśmy 1 dzień urlopu. Nieludzkie podejście do klienta, nikogo nie obchodziły małe dzieci i obozowicze którzy pół nocy nie mieli gdzie się podziać. Kategorycznie nie polecam!! Z 70 osób które jechały na pewno nikt nie wybierze się już z tym biurem. Katastrofa!
1

/10

31/07/2012 18:24,  
Tomek
Tomek
Zalety: BRAK
Wady: Ne doszlo do wyjazdu . Oskar wynajal ponad 10-letni psujacy sie autokar - klasy LUX . Umowa tak skonstruowana ze nawet sprawa przed sadem nie nie dala ! Poszukajcie innego biura !!!!!!!
1

/10

23/06/2012 10:19,  
Andrzej
Andrzej
Zalety: Tanio i korzystnie gdy...: autobus będzie sprawny, kierowcy nie zabłądzą, impreza dojdzie do skutku, będziesz miał szczęście trafić na niezagrzybiony pokój, itp., itd....
Wady: Właśnie rozpocząłem dochodzenia swoich praw na drodze sądowej. OSKAR odwołał imprezę (Paralia 28.04-11.05) z "powodu małej liczby chętnych" i nie ma chęci zwrócić wpłaconej (kilka miesięcy temu)kwoty. A na jego stronie internetowej- opis "brak miejsc"! PR pracuje na piątkę- szkoda tylko, że kosztem oszukiwania potencjalnych chętnych!
1

/10

21/04/2012 17:53,  
klient
klient
Zalety: brak plusów!
Wady: Nie licz na to, że odadzą Ci pieniądze jeżeli odwołają imprezę!
1

/10

03/02/2012 15:09,  

Jeśli reprezentujesz biuro podróży Oskar i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie