×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o lotnisku Kraków Balice


Zalety: dobry dojazd z autostrady A4, w miarę nowy terminal, szybki rozladunek bagaży po przylocie. Czysto.
Wady: brak wygodnych i tanich miejsc postojowych - okropne place pod chmurką. Generalnie ogromnie wysokie ceny zarówno w punktach gastronomicznych jak i na parkingach. O wiele mniejsze ceny w budynku CARGO. Isze piętro - Odloty - odprawa bezpieczeństwa ogromna ciasnota i tłum w godzinach kumulacji odlotów pasażerów stojący aż na schody. Wrażenie fatalnie zaprojektowanego budynku, nisko, duszno i ciemno w poczekalniach. Bordingi do niektórych gate-ów pomiędzy stolikami i ludźmi siedzącymi w barze. Horror. Lepiej na przylotach. Sprawniej. No i ciagly remeont na płycie. Częsta jazda autobusami, marznięcie, stanie na deszczu
4

/10

14/10/2019 19:02,  
Zalety: Ładne nowoczesne lotnisko, praktycznie żadnej kolejki na security mimo porannej fali wylotowej, woda dostępna do picia po przejściu kontroli, super!
Wady: Żeby ta kolejka w końcu jeździła tak co 20 min do miasta, bo póki co masakra jak jest remont
10

/10

21/07/2019 23:14,  
Zalety: Położenie blisko A4.
Wady: To lotnisko to jedna wielka katastrofa. Beznadziejnie długa kontrola bezpieczeństwa, ciasnota, brak oświetlenia, brak wystarczającej ilości toalet. Mało miesca w gejtach - zdarzyło mi się ostatnio tłoczyć na schodach prowadzących z gejtu do autobusu, bo jakiś idiota rozpoczął boarding mimo, że nie było jeszcze samolotu. Cały czas potrzebny na kołowanie na stanowisko, wysiadanie pasażerów, ogarnięcie pokładu stałem na schodach. A mój gejt był już przydzielony kolejnemu rejsowi.
1

/10

28/03/2019 10:44,  
Zalety: przejście z parkingu na lotnisko zadaszoną kładka, cena parkingu akceptowalna, czysto, kontrola bezpieczeństwa wzorcowa, brawo i jeszcze raz brawo
Wady: brak
10

/10

28/07/2018 22:08,  
Zalety: Zaletą portu lotniczego w krakowskich Balicach jest zapewnie jego obsługa, zawsze z uśmiechem służy pomocą. Dodatkowo musze polecić parkingi przy samym lotnisku http://www. biuroprasowe. pl/artykuly/429/parkingi-przy-lotnisku-w-podkrakowskich-balicach Mają niskie ceny a gwarantują wysoką jakość obsługi.
Wady: Dla mnie wadą jest odległość tego lotniska od mojej miejscowości, bo bardzo lubię korzystać z jego usług.
10

/10

20/03/2018 13:10,  
Zalety: Bogata oferta połączeń
Wady: Bardzo niefunkcjonalny terminal. Szary i ciemny. Ostatnio pomiędzy bramkami 1- 5 pojawiły się szklane ścianki działowe- jakiś koszmar. Zrobiło się tam jak w więzieniu. Zablokowano ostatni fragment terminala gdzie dało się pospacerować, popatrzeć na płytę postojową.
1

/10

17/02/2018 20:30,  
Zalety: Bardo przyjemne wizualnie lotnisko, zarówno z zewnątrz jak i z wnętrza. Kładka łącząca lotnisko z parkingiem i hotelem (chyba jeszcze w konstrukcji) także in plus. Dobry dojazd. Szybka kontrola bezpieczeństwa Bardzo bogata i gęsta siatka połączeń (połączenia do dużej ilości Hubów po kilka razy dziennie). Obsługa przyjazma i pomocna. Dobra organizacja pomomo utrudnień związanych z pracami remontowymi. Jak na tą ilość obsługiwanych pasażerów, lotnisko jest bardzo zwarte (wszędzie jest blisko) a jednocześnie nie czuć ciasnoty - jeszcze nie zdarzyło mi się nie mieć gdzie usiąść.
Wady: Włodarze nie przewidzieli, że możliwości rozwoju dane przez rozbudowę lotniska zostaną skonsumowane w przeciągu 3 lat. Choć ciężko dynamiczny rozwój uznać za wadę... Przydała by się większa konkurencja jeśli chodzi o katering. Brak miejsc siedących w hali oczekiwania na bagaże - z racji, że z samolotu/autobusu wchodzi się wprost do hali odbioru bagażu, co nie jest wadą, gdyż nie trzeba iść tam kilometrami jak w wielkich HUBach. Jednak czas oczekiwania na bagaż przy karuzeli jest z tego powodu relatywnie dłuższy, dlatego przydało by się więcej miejsc siedzących przy karuzelach bagażowych.
9

/10

12/12/2017 04:39,  
Zalety: Miła obsługa checkinu LH w dniu 06.12.2017
Wady: * totalna ciasnota zarówno w sklepach jak i w gejtach, * brudne toalety, * chaos na płycie - brak rękawów, pielgrzymki pasażerów FR pomiędzy innymi samolotami i autobusami wiozącymi pasażerów normalnych linii lotniczych, * upierdliwe nagłośnienie, ból głowy po 20 minutach oczekiwania w gejcie, * brak oznakowania poziomów w windzie - po odstawieniu samochodu z wypożyczalni na poziomie 5 trzeba po omacku znaleźć poziom z kładką na poziomie 2, bo tam są biura wypożyczalni. Odloty na 1. Chore i nieintuicyjne, * sprawia wrażenie lotniska w krajach trzeciego świata, gdzie wszystko działa od przypadku do przypadku, koszmarne i nieprzyjazne.
1

/10

07/12/2017 14:14,  
Zalety: Same plusy
Wady: Brak minusów
10

/10

06/11/2017 14:24,  
Zalety: Terminal czysty, nowoczesny, przestronny. Odprawy sprawnie przebiegają. Miła obsługa.
Wady: Mało ławek, terminal trochę ciemny przez brak światła słonecznego. Niektórzy strażnicy długo kontrolują po przylocie.
8

/10

15/09/2017 13:09,  

Jeśli reprezentujesz port lotniczy Balice i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie