×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o lotnisku Kraków Balice


Zalety: Położenie blisko A4.
Wady: To lotnisko to jedna wielka katastrofa. Beznadziejnie długa kontrola bezpieczeństwa, ciasnota, brak oświetlenia, brak wystarczającej ilości toalet. Mało miesca w gejtach - zdarzyło mi się ostatnio tłoczyć na schodach prowadzących z gejtu do autobusu, bo jakiś idiota rozpoczął boarding mimo, że nie było jeszcze samolotu. Cały czas potrzebny na kołowanie na stanowisko, wysiadanie pasażerów, ogarnięcie pokładu stałem na schodach. A mój gejt był już przydzielony kolejnemu rejsowi.
1

/10

28/03/2019 10:44,  
Zalety: przejście z parkingu na lotnisko zadaszoną kładka, cena parkingu akceptowalna, czysto, kontrola bezpieczeństwa wzorcowa, brawo i jeszcze raz brawo
Wady: brak
10

/10

28/07/2018 22:08,  
Zalety: Zaletą portu lotniczego w krakowskich Balicach jest zapewnie jego obsługa, zawsze z uśmiechem służy pomocą. Dodatkowo musze polecić parkingi przy samym lotnisku http://www. biuroprasowe. pl/artykuly/429/parkingi-przy-lotnisku-w-podkrakowskich-balicach Mają niskie ceny a gwarantują wysoką jakość obsługi.
Wady: Dla mnie wadą jest odległość tego lotniska od mojej miejscowości, bo bardzo lubię korzystać z jego usług.
10

/10

20/03/2018 13:10,  
Zalety: Bogata oferta połączeń
Wady: Bardzo niefunkcjonalny terminal. Szary i ciemny. Ostatnio pomiędzy bramkami 1- 5 pojawiły się szklane ścianki działowe- jakiś koszmar. Zrobiło się tam jak w więzieniu. Zablokowano ostatni fragment terminala gdzie dało się pospacerować, popatrzeć na płytę postojową.
1

/10

17/02/2018 20:30,  
Zalety: Bardo przyjemne wizualnie lotnisko, zarówno z zewnątrz jak i z wnętrza. Kładka łącząca lotnisko z parkingiem i hotelem (chyba jeszcze w konstrukcji) także in plus. Dobry dojazd. Szybka kontrola bezpieczeństwa Bardzo bogata i gęsta siatka połączeń (połączenia do dużej ilości Hubów po kilka razy dziennie). Obsługa przyjazma i pomocna. Dobra organizacja pomomo utrudnień związanych z pracami remontowymi. Jak na tą ilość obsługiwanych pasażerów, lotnisko jest bardzo zwarte (wszędzie jest blisko) a jednocześnie nie czuć ciasnoty - jeszcze nie zdarzyło mi się nie mieć gdzie usiąść.
Wady: Włodarze nie przewidzieli, że możliwości rozwoju dane przez rozbudowę lotniska zostaną skonsumowane w przeciągu 3 lat. Choć ciężko dynamiczny rozwój uznać za wadę... Przydała by się większa konkurencja jeśli chodzi o katering. Brak miejsc siedących w hali oczekiwania na bagaże - z racji, że z samolotu/autobusu wchodzi się wprost do hali odbioru bagażu, co nie jest wadą, gdyż nie trzeba iść tam kilometrami jak w wielkich HUBach. Jednak czas oczekiwania na bagaż przy karuzeli jest z tego powodu relatywnie dłuższy, dlatego przydało by się więcej miejsc siedzących przy karuzelach bagażowych.
9

/10

12/12/2017 04:39,  
Zalety: Miła obsługa checkinu LH w dniu 06.12.2017
Wady: * totalna ciasnota zarówno w sklepach jak i w gejtach, * brudne toalety, * chaos na płycie - brak rękawów, pielgrzymki pasażerów FR pomiędzy innymi samolotami i autobusami wiozącymi pasażerów normalnych linii lotniczych, * upierdliwe nagłośnienie, ból głowy po 20 minutach oczekiwania w gejcie, * brak oznakowania poziomów w windzie - po odstawieniu samochodu z wypożyczalni na poziomie 5 trzeba po omacku znaleźć poziom z kładką na poziomie 2, bo tam są biura wypożyczalni. Odloty na 1. Chore i nieintuicyjne, * sprawia wrażenie lotniska w krajach trzeciego świata, gdzie wszystko działa od przypadku do przypadku, koszmarne i nieprzyjazne.
1

/10

07/12/2017 14:14,  
Zalety: Same plusy
Wady: Brak minusów
10

/10

06/11/2017 14:24,  
Zalety: Terminal czysty, nowoczesny, przestronny. Odprawy sprawnie przebiegają. Miła obsługa.
Wady: Mało ławek, terminal trochę ciemny przez brak światła słonecznego. Niektórzy strażnicy długo kontrolują po przylocie.
8

/10

15/09/2017 13:09,  
Zalety: Po rozbudowie bardzo przestronny terminal, obsługa bez zastrzeżeń. Sprawna kontrola, boarding.
Wady: Wysokie ceny w sklepach.
8

/10

27/05/2017 21:27,  
Zalety: Jest czyste pomieszczenie.
Wady: Na stanowisku British Airways zostałam potraktowana jak śmieć i mało tego wszystkiego zostałam zdyskryminowana. Pracownik kobiety dała mi do zrozumienia, że nie powinnam latać tymi liniami. Druga Lufthansa. Powiedziała mi z ironią, że nic jej nie zrobie, bo prości ludzie latają. Zachowaniem dała mi do zrozumienia, że jestem gorszy pasażerem. Ogólnie kobiety pracujące na lotnisku dyskryminują pasażerów Polaków. Słyszy się słowa, my wiemy, co to są za ludzie. Jeszcze fuknie i łaskę robi, bo musi Ciebie odprawić. Co wiem, w Polsce jest dość ludzi bez pracy z lepszymi kwalifikacjami I kompetencjami. Jeszcze wspomne o języku angielskim. Anglicy mieli problem ze zrozumieniem słów. Na lotnisku pracują ludzie ze wskazaniem to znaczy po znajomościach dostali prace i traktują pasażerów jak śmieci.
1

/10

13/05/2017 11:17,  

Jeśli reprezentujesz port lotniczy Balice i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie