Opinie o lotnisku Kraków (KRK)

bartek81 25/08/2016 00:20   
bartek81 - Profil bartek81
1 Zalety: brak

Wady: ciasne lotnisko, brak miejsc do siedzenia, długie oczekiwanie na bagaż
czarodziejskpilot 23/07/2016 23:19   
czarodziejskpilot - Profil czarodziejskpilot
3 Zalety: dobry dojazd

Wady: dalej klidka, i wszystko na kupie
czarodziejskpilot 23/07/2016 23:18   
czarodziejskpilot - Profil czarodziejskpilot
3 Zalety: dobry dojazd

Wady: dalej klidka, i wszystko na kupie
pawciodd 30/05/2016 17:59   
pawciodd - Profil pawciodd
10 Zalety: Komunikacja, połączenia, wygląd nowego terminala. Oceniajcie obiektywnie i nie porównujcie do największych lotnisk w Europie, bo to nie ma sensu.

Wady: Jeszcze budowa, check-in faktycznie ukryte.
mic 01/04/2016 10:00   
mic - Profil mic
4 Zalety: Na chwilę obecną jedyna zaleta to fakt, że wszystkie budowy i modernizacje, w końcu kiedyś się zakończą i będzie można polecieć w bardziej cywilizowany sposób niż teraz.

Wady: Mam ogromnie mieszane uczucia, co do tego lotniska. Postanowiłem, że za wadę nie uznaję rozbudowy i trwających modernizacji (choć w niektórych miejscach - łącznik pomiędzy halą przylotów, a halą check-in prowizorka jest straszna). Nowa hala przylotów jest szara i smutna, tak jak z zewnątrz budynek ma swój polot i jest ciekawy, tak wchodząc do środka zastaje się zupełne przeciwieństwo. Możliwe, że jeszcze potem będzie to wyglądało inaczej, bo nie wiem szczerze mówiąc, czy przyloty są już całkowicie skończone, czy jeszcze nie. Kolejna sprawa, która mnie wręcz zniesmaczyła to ceny i ja rozumiem, że ceny na lotniskach są wyższe i nie mam z tym nigdy problemu, akceptuję to i korzystam z punktów gastronomicznych i innych na lotniskach Polski, Europy czy Świata. Jednakże to co sprzedawcy (tutaj można tylko i wyłącznie dosadnie powiedzieć) "odwalają" w KRK to jest jakiś absurd, na tyle duży, że przecierałem oczy ze zdumienia, że litrowa woda mineralna może kosztować 14.50 zł. Jeszcze raz podkreślam, rozumiem, że lotnisko, rozumiem, że wyższe ceny, ale Panie i Panowie z KRK, miejcie jakiś umiar... Na hali odlotów, brak jakiegokolwiek baru, żeby sobie przysiąść i czegoś się napić przed lotem (jedynie dwa, wyglądające dość prowizorycznie punkty Cafe Express, czy coś w ten deseń, gdzie można sobie na przykład kupić buteleczkę wina, wziąć plastikowy kieliszek i elegancko na hali odlotów na poczekalni się raczyć bukietem, tegoż pysznego trunku). Stawiam także, że to tylko sytuacja przejściowa, do zakończenia modernizacji. Podsumowując, mój pierwszy wylot z Krakowa, zostawia negatywne wspomnienie, nawet bardzo negatywne. Ale nie skreślam całkowicie KRK, bo w momencie, gdy wszystkie prace wykonawcze dobiegną końca, skorzystam jeszcze raz, żeby móc przez pełny pryzmat ocenić krakowskie lotnisko. Póki co 4/10.
Affinitor 06/03/2016 13:28   
Affinitor - Profil Affinitor
3 Zalety: Moze beda, na razie jeszcze za bardzo ich nie widac. Moze poza jedna - jest znowu dojazd pociągiem, choć to taka połowiczna zaleta jesli pociągi na drugie lotnisko w Polsce jeżdżą co pól godziny.

Wady: Rozumiem, ze lotnisko jest w fazie przebudowy i to sprzyja bałaganowi, ale znalezienie stanowisk odprawy po przyjeździe pociągiem graniczy z cudem. Co prawda po wyjściu z pociagu jest wskazówka "odloty", ale kończy sie to na korytarzu łącznika, pozniej juz nigdzie nie ma ani słowa na temat tego jak dojsc do check-inu. Totalna porażka to salonik biznesowy. Dojście do niego jest niczym do średniowiecznych lochów- labirynt korytarzy, ktore wyglądają na zaplecze techniczne, a nie na dojście do miejsca Elite. Sam salonik jest chyba tylko nieznacznie większy od starego, tandetne meble, brak wypoczynkowych foteli, nie mowiac juz o beznadziejnej ofercie cateringowej. Niestety, drugie lotnisko w kraju bardzo rozczarowuje. Jesli dodamy do tego arogancję SOL przy odprawie bezpieczeństwa to bedzie chyba komplet uzasadnienia niskiej oceny.
Caroline 23/02/2016 23:09   
Caroline - Profil Caroline
1 Zalety: Nie ma!!

Wady: Totalne chamstwo! Świnie w chlewie mają większą czystość! Bieganie po błocie i kamieniach, parking za 9 zł za sam wjazd, połączenie do centrum miasta to żart, autobus zatrzymuje się nawet w polu, po co?? takiego g*wna za przeproszeniem to ja na oczy nigdzie nie widziałam! już nigdy stamtąd nie polecę! lotnisko w dżungli ma lepszą jakość!
marcowy 18/01/2016 12:21   
marcowy - Profil marcowy
7 Zalety: W ostatni weekend miałem przyjemność gościć na lotnisku w Krakowie. ponieważ ostatnia moja wizyta miała miejsce jeszcze na starym terminalu więc byłem bardzo ciekawy jakie wrażenie zrobi nowy budynek. No i... jak dla mnie, gigantyczne rozczarowanie. Wiem, że jeszcze nieskończony, tak na oko 1/3 hali odlotów nie uruchomiona, ale to co zastałem... hala odlotów jest dla mnie po prostu brzydka , bezosobowa, szara, po prostu totalnie nijaka. I jeszcze te boxy przy gejtach. Kto teraz tak buduje ??? Złego słowa nie powiem o ergonomii i praktyczności - poza tymi nieszczęsnymi boxami które powodują że wielki budynek na zewnątrz zrobił się klaustrofobicznie mały w środku. Jak dla mnie szkoda straconej szansy zbudowania czegoś naprawdę fajnego - WRO i GDN daleko z przodu.

Wady: mam nadzieję że po skończonej budowie efekt mimo wszystko będzie lepszy.
pioter 26/10/2015 14:18   
pioter - Profil pioter
1 Zalety: Brak

Wady: Tragedia - najgorsze polskie lotnisko
pioter 26/10/2015 14:16   
pioter - Profil pioter
1 Zalety: Brak

Wady: Ostatnie kilometr na piechotę po autostradzie - nasze auto utknęło w gigantycznym korku, bo drogowcy w środę wieczorem robią sobie remont jezdni pod lotniskiem i ZAMYKAJĄ RUCH, port w przebudowie - skandaliczny brak oznakowania gdzie co jest, bieganie na deszczu z walizkami między budynkami po błocie, aby się odprawić. NAJGORSZY ZE ZNANYCH MI POLSKICH PORTÓW!!!!
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama