Opinie o lotnisku Kraków (KRK)

themrmatik 15/09/2017 13:09   
themrmatik - Profil themrmatik
8 Zalety: Terminal czysty, nowoczesny, przestronny. Odprawy sprawnie przebiegają. Miła obsługa.

Wady: Mało ławek, terminal trochę ciemny przez brak światła słonecznego. Niektórzy strażnicy długo kontrolują po przylocie.
qwerty 27/05/2017 21:27   
qwerty - Profil qwerty
8 Zalety: Po rozbudowie bardzo przestronny terminal, obsługa bez zastrzeżeń. Sprawna kontrola, boarding.

Wady: Wysokie ceny w sklepach.
Dafnis45th 13/05/2017 11:17   
Dafnis45th - Profil Dafnis45th
1 Zalety: Jest czyste pomieszczenie.

Wady: Na stanowisku British Airways zostałam potraktowana jak śmieć i mało tego wszystkiego zostałam zdyskryminowana. Pracownik kobiety dała mi do zrozumienia, że nie powinnam latać tymi liniami. Druga Lufthansa. Powiedziała mi z ironią, że nic jej nie zrobie, bo prości ludzie latają. Zachowaniem dała mi do zrozumienia, że jestem gorszy pasażerem. Ogólnie kobiety pracujące na lotnisku dyskryminują pasażerów Polaków. Słyszy się słowa, my wiemy, co to są za ludzie. Jeszcze fuknie i łaskę robi, bo musi Ciebie odprawić. Co wiem, w Polsce jest dość ludzi bez pracy z lepszymi kwalifikacjami I kompetencjami. Jeszcze wspomne o języku angielskim. Anglicy mieli problem ze zrozumieniem słów. Na lotnisku pracują ludzie ze wskazaniem to znaczy po znajomościach dostali prace i traktują pasażerów jak śmieci.
usuniety 20/03/2017 20:54   
usuniety - Profil usuniety
1 Zalety: wzglednie ladny budynek.

Wady: skandaliczne zachowanie pracownika kontroli paszportowej na przylotach. Arogancja i chamstwo tego celnika siegaly zenitu gdy besztal nas ze nasze dziecko posluguje sie irlandzkim paszportem mimo ze jest Polakiem. Ja wiem ze tak stanowi polskie ulomne prawo ale mogl to wyartykulowac w kulturalny sposob. Poza tym zachowanie celnikow na bramkach wylotowych w stosunku do mlodych kobiet tez zenada. Jakies szczeniackie docinki. Na zadnym lotnisku w Eoropie i poza nia nie spotkalem sie z takim chamstwem mundurowych. Poza tym - ceny kosmos, scisk, kolejki, brak organizacji. Katastrofa.
martiii 03/03/2017 19:50   
martiii - Profil martiii
1 Zalety: nawet ładne z zewnątrz,

Wady: ciasne, nieprzyjemne, niemiła obsługa,
canooe 17/02/2017 17:43   
canooe - Profil canooe
8 Zalety: Jak dla mnie same plusy. Bardzo dobra lokalizacja lotniska.

Wady: Długi czas oczekiwania na bagaż rejestrowany pomimo faktu, iż żaden inny przylot nie był obsługiwany na wyspach.
michuu 29/01/2017 22:21   
michuu - Profil michuu
1 Zalety: Ładne z zewnątrz

Wady: Ciasne, ciemne, nieprzyjemne. Odprawa - bag drop za długo. Security - ścisk, krótkie taśmy. Airside - tłok ciasnota, nie ma gdzie usiąść wypić kawę.
czarodziejskpilot 26/01/2017 22:51   
czarodziejskpilot - Profil czarodziejskpilot
9 Zalety: - nieduże,- - przystępne ceny napoi i posiłków, - miła obsługa,

Wady: - chaos przez przebudowę
mwj88 17/10/2016 18:36   
mwj88 - Profil mwj88
10 Zalety: Piekne i bardzo funkcjonalne lotnisko a do tego bardzo komfortowe.

Wady: Brak
adrem 06/09/2016 10:06   
adrem - Profil adrem
1 Zalety: brak

Wady: Skandaliczny brak organizacji na odprawie biletowo-bagażowej. Panie przed nami były odprawiane 50 minut, ponieważ samolot którym miały lecieć był opóźniony i przez to nie mogły zdążyć na kolejny. Pracownica na odprawie szukała przez ten czas hotelu dla obu pań, wydzwaniała i grzebała w necie. Pracownica odprawiająca w sąsiednim punkcie odmówiła odprawiania osób z naszej kolejki. Dopiero po około 40 minutach pojawił się pracownik, który łaskawie zaprosił do odprawy przy innym punkcie. Wiemy to tylko dlatego , że staliśmy tuż za tymi paniami . Ludzie , którzy stali dalej nie mieli zapewne pojęcia czemu kolejka tak długo stoi w miejscu i co się w ogóle dzieje. Jesteśmy kompletnie zniesmaczeni brakiem organizacji, jakiegokolwiek profesjonalizmu i zwyczajnej życzliwości wobec pasażerów na lotnisku Kraków Airport. Przecież taki długi czas oczekiwania w kolejce na odprawie tworzy stresującą sytuację dla pasażerów, szczególnie dla tych , którym nie pozostało przez to wiele czasu do odlotu. Takie kwestie jak rezerwowanie hotelu dla osób, których samolot się spóźnił powinny być załatwiane w odrębnych punktach, tak aby nie blokować kolejki do odprawy. Wydaje się to oczywiste dla każdego, tylko nie dla personelu zarządzającego Kraków Airport. Ocena powinna wynosić 0.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama