Opinie o lotnisku Kraków (KRK)

sbtr00 14/09/2014 22:06   
sbtr00 - Profil sbtr00
2 Zalety: duża siatka połączeń... i to by było na tyle.

Wady: korzystam z krakowskiego lotniska już 5 lat, ale ostatnio jest to po prostu katorga. niedziela 14.09.2014 10 rano, przylot dwóch samolotów Madryt i Trondheim - w sali po odbiór bagażu nie da się po prostu wytrzymać w ścisku. w łazienkach naprawdę śmierdzi koszmarnie (jak byłem w sierpniu wrażenia niestety były podobne). następnie już po przeciśnięciu sie do wyjścia kuriozalny przystanek mpk. naprawdę nie da się zrobić połączenia bezpośredniego do centrum? jeden automat biletowy, nie muszę mówić chyba jaka kolejka się tworzy po przylocie dwóch samolotów. i przy automacie biletowym bezdomny (?), który wpycha się i 'ułatwia' obsługę automatu turystom. naprawdę przylot do krakowa jest koszmarny.
BabyChamzi 08/09/2014 10:41   
BabyChamzi - Profil BabyChamzi
10 Zalety: Masa ciekawych połączeń, rozbudowa ( w koncu bedzie wygladało to na lotnisko z prawdziwego zdarzenia)

Wady: utrudnienia w zwiazku z rozbudowa - ale na szczescie to tylko chwilowe
usuniety 02/09/2014 14:00   
usuniety - Profil usuniety
1 Zalety: że blisko?

Wady: Ciasno, ciasno i ciasno, ale są widoki. Natomiast Kraków Airport Loyality - to jakiś żart. Żeby skorzystać ze zniżki na parkingu muszę iść po zaparkowaniu samochodu do kasy przy wyjeździe i się zarejestrować...i tak za każdym razem. Żeby zarejestrować lot, to nie można karty podać przy check-in tylko trzeba ją zeskanować w czytniku po safety insp. , a po za tym jest .....ciasno
ana 27/08/2014 19:59   
ana - Profil ana
1 Zalety: nie znalazłam!

Wady: od samego przylotu WSTYD i cyrk! z samolotu trzeba iść przez pół płyty do jakiegoś baraku przy maszynach łupiących asfalt głośniejszych niz samoloty!! czy to jest zgodne z prawem? z chęcią złożyłabym pozew! to jest kpina! ścisk i tłok, celnicy ruszają się fatalnie i opieszale sprawdzaja paszporty, śmierdzi i brudno, a jak leciałam z krakowa to zboczony facet przy odprawie zmacał mnie w miejscach takich jak piersi! to jest skandal jak funkcjonuje to lotnisko! już nie mówiąc o tym że obsługa NIE ZNA SŁÓW DZIEŃ DOBRY, DO WIDZENIA - ZAPOMNIELI!!! żałosne! jak latałam z katowic i rzeszowa to nie było żadnych problemów, moja noga nie stanie już nigdy w tym baraku!
mikoair 21/08/2014 14:34   
mikoair - Profil mikoair
7 Zalety: Duża siatka połączeń, dobre położenie lotniska.

Wady: Brak III kategorii ILS, ścisk w terminalu, tylko 2 taśmy bagażowe.
usuniety 02/08/2014 05:40   
usuniety - Profil usuniety
1 Zalety: Nie ma takich

Wady: Okropne wszechobecne ohydztwo, boje sie usiasc na siedzeniu zeby sie do czegos nie przykleic, to lotnisko wyglada jak barak z lat 70 tych przystanku pks, kurnik brudny śmierdzacy i zatłoczony z niebywale chamowata obslugo, z komunistycznymi zwyczajami, to pierwsze lotnisko gdzie celnicy macaja wszystkich nie powiem gdzie, bezczelnosc i brak kultury, po raz ostatni z tego lotniska teraz juz tylko latam z katowic tam jest przynajmniej czysto i nie traktuje sie pasazera jak w prostytutki w klubie go-go!!
gregor7771 29/07/2014 08:42   
gregor7771 - Profil gregor7771
1 Zalety: Toalety były czyste....

Wady: Podczas porannego szczytu zero miejsca gdzie można usiąść. Trzeba było opierać się o porecz lub jeździć ruchomymi schodami tam i z powrotem. Za małe lotnisko na taki ruch!!! Jeśli wojsko tam stacjonuje i nie pozwala na rozbudowę to niech nie zapraszają kolejnych linii lotniczych, bo nie ma miejsca. Bramek też za mało. Autobus przewozi z terminala do samolotu, który stoi 20 metrów dalej. W autobusie czeka się 35 min. aż kierowca łaskawie przyjdzie i cie zawiezie... Samolot nie mógł kołować bo samochody na płycie lotniska jeździły w tą i w tamtą. 2h opóźnienia. Masakra!!! Tragiczne lotnisko!!! Już lepiej latać z KTW i RZE!!!
Veronic 28/07/2014 09:47   
Veronic - Profil Veronic
1 Zalety: tylko tyle że jest sporo połączeń

Wady: jeśli latam to z musu, lotnisko ociekające brudem, małe, ciasne, tłok na każdym kroku przy wyjściach, beznadziejna obsługa, generalnie koszmar!!
gary 15/07/2014 13:30   
gary - Profil gary
2 Zalety: Bo jest i ma masę połączeń

Wady: Dojazd godzinę autobusem pociągiem drogo i trzeba jeszcze dojeżdżać autobusem, ciasny terminal jak w małym miasteczku, pełno naganiaczy do taryf i innych przewozów, mało punktów gastro po przejściu kontroli, ciasne małe toalety, klaustrofobiczne lotnisko, ostatnio psujące się czytniki do kart pokładowych i jeszcze wine za to obarczają pasażerów którzy nie poszli po ręcznie wypisane... litośći
Mirosław Trzeciak 16/06/2014 10:19   
Mirosław Trzeciak - Profil Mirosław Trzeciak
2 Zalety: w miarę sprawny boarding.

Wady: terminal krajowy to jakiś żart. Żenujące komentarze obsługi przy kontroli osobistej, które urządziła sobie wspominki "śmiesznych" pasażerów.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama