×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe połączenia Air France i KLMLinie Air France ogłosiły uruchomienie połączenia z Paryża Charles de Gaulle do Minneapolis. Pierwszy rejs został zaplanowany na 21 maja 2013 roku. Będzie to 11. port lotniczy w Stanach Zjednoczonych do którego poleci francuski przewoźnik.


Loty między Paryżem a Minneapolis będą realizowane pięć razy w tygodniu. Rejs AF 694 będzie startował z lotniska Charles de Gaulle o godzinie 13:50, na lotnisku w Minneapolis wyląduje o 16:05 czasu lokalnego. Lot powrotny AF 697 został zaplanowany na 20:00, w Paryżu spodziewany jest o 11:25 następnego dnia.

Połączenie obsługiwane będzie samolotem Airbus A340-300, który zabiera na pokład 275 pasażerów w trzech klasach podróży: 30 w klasie biznes, 21 w klasie ekonomicznej premium oraz 224 w klasie ekonomicznej.

Warto dodać, że kilkanaście dni temu linie
Air France ogłosiły uruchomienie połączenia z Paryża Charles de Gaulle do Kuala Lumpur.

KLM

Holenderski KLM ogłosił uruchomienie połączenia z Amsterdamu do Alesund. Pierwszy rejs został zaplanowany na 4 kwietnia 2013 roku.


Loty między Amsterdamem a Alesund będą realizowane dwa razy dziennie (oprócz sobót) Fokkerem F-70, który zabiera na pokład 80 pasażerów w konfiguracji jednoklasowej.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożyk


Reklama


Booking.com
gość_ebb7f - Profil
gość_ebb7f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie