Air France oficjalnym partnerem Igrzysk Olimpijskich 2024

29 lipca 2023 12:47
Air France rozpoczęło przygotowania do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu, które odbędą się od 26 lipca do 11 sierpnia 2024 roku, zostając oficjalnym partnerem wydarzenia. W przeszłości Air France optował za kandydaturą Paryża.
Reklama
- Cieszę się, że udało się nam rozwinąć współpracę z Igrzyskami Olimpijskimi i Paraolimpijskimi 2024. Po ekscytacji związanej z przyznaniem Paryżowi statusu gospodarza wydarzenia, Air France nie może doczekać się sportowych emocji i możliwości uczynienia z Igrzysk Olimpijskich sukcesu na globalną skalę. Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie 2024 charakteryzują się wartościami, które w Air France są najważniejsze. Z niecierpliwością czekam na przyszłe lato, które będzie stało pod znakiem wyśmienitości, szacunku i równości - powiedział Benjamin Smith, szef Air France i KLM Group.


- Już teraz trwa mobilizacja w naszych szeregach, celem uczynienia z Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich 2024 sukcesu. Air France rozpoczęło przygotowania dawno temu i nie mam wątpliwości, że wszystko będzie przygotowane na przyjęcie sportowców i kibiców z całego świata. Przeszło 38 tys. naszych pracowników, od pilotów po załogi naziemne, wyczekują rozpoczęcia Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich 2024, nie mogąc doczekać się współdzielenia tych wyjątkowych emocji z gośćmi z najdalszych zakątków globu - dodała Anne Rigail, szefowa Air France.

W przeszłości Air France było już oficjalnym partnerem Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Albertville w 1992 roku. Współpraca nabrała rozgłosu po zrealizowaniu przez francuskiego przewoźnika przelotu samolotem Concorde z Grecji do Francji z ogniem olimpijskim na pokładzie. Maszyna osiągnęła wówczas prędkość przelotową 2,2 tys. kilometrów na godzinę. Podczas przygotowań do Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich 2024 Air France zamierza skupić się na wypracowaniu dogodnych rozwiązań dla pasażerów o ograniczonej mobilności.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy