×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Minoan Air planuje loty z Oxfordu
Linie lotnicze Minoan Air ogłosiły plany utworzenia swojej drugiej bazy operacyjnej na lotnisku Londyn Oxford. Grecki przewoźnik chce uruchomić z tego brytyjskiego lotniska pięć połączeń do Monachium, Amsterdamu, Kopenhagi, Dublina oraz Edynburga. 

Rejsy Minoan Air z Oxfordu mają wystartować na początku stycznia 2013 roku. Rozkład lotów ma być dostosowany do potrzeb klientów biznesowych, przewoźnik planuje rozpocząć sprzedaż biletów na nowe trasy w połowie listopada.

Minoan Air to grecka regionalna linia lotnicza. Przewoźnik uruchomił regularne loty w lipcu bieżącego roku i oferuje połączenia ze swojej bazy operacyjnej na Krecie do Mityleny, na Kos, Rodos oraz Santorini. We flocie Minoan Air znajdują się obecnie cztery samoloty Fokker 50. 

Przewoźnik będzie realizował również połączenia regionalne w Szwecji. Od 22 października 2012 roku samolot Fokker 50 w barwach Minoan Air będzie obsługiwał rejsy dla Flyglinjen Vatterbygden AB między Kristiansand a Sztokholmem Arlanda. 

Anna Żuchlińskagość_9fc95 - Profil
gość_9fc95
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie