×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Co z Innsbruckiem? Salzburg?Tydzień temu linie lotnicze Eurolot ogłosiły uruchomienie pięciu nowych połączeń w swojej zimowej siatce połączeń, m.i. z Warszawy i Gdańska do austriackiego Innsbrucka

- Z systemu rezerwacyjnego zostały usunięte loty do Innsbrucka. Miasto też zniknęło z mapy połączeń przewoźnika na stronie www. O co chodzi? - alarmuje nasz czytelnik Mateusz Janicki poprzez platformę "Daj znać".

W Eurolocie dowiedzieliśmy się, że ten otrzymał bardziej atrakcyjną ofertę współpracy od innego "narciarskiego" portu lotniczego w Austrii, dlatego też zdecydowano o rezygnacji z lotów do Innsbrucka.- Innsbruck zostanie zastąpiony innym lotniskiem. Szczegóły podamy w przyszłym tygodniu - mówi Anna Rusajczyk, rzecznik prasowy Eurolotu w rozmowie z Pasazer.com.

Rusajczyk zapewnia również, że loty odbywać się będą zgodnie z zapowiedzianym planem, a zmianie ulegnie jedynie lotnisko docelowe.

Wszystko wskazuje na to, że Eurolot zamieni Innsbruck na Salzburg.

Paweł Cybulakgość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie