Nowe malowanie Air New Zealand

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
24 lipca 2012 09:48
14 komentarzy
Reklama

Wczoraj (23.07) linie Air New Zealand (ANZ) zaprezentowały nowe malowanie. Świeże barwy to czarna czcionka na przedniej części kadłuba, a także odejście od niebieskich i zielonych kolorów na ogonie samolotu.Charakterystyczny symbol linii, Koru, pozostaje bez zmian umiejscowiony na czarnym ogonie maszyny. Odświeżone malowanie przewoźnika pojawi się na wszystkich nowych samolotach, które będą wprowadzane do floty. Reszta samolotów zostanie przemalowana do końca 2014 roku.

- Czarne malowanie dobrze współgra z naszymi klientami i pracownikami, którzy identyfikują się z nim jako z kolorem Nowej Zelandii i naturalnym wyborem naszej narodowej linii lotniczej. Inspiruje ono dumę, jest częścią naszej tożsamości i symbolem sukcesu na arenie międzynarodowej - powiedział Rob Fyfe, prezes Air New Zealand.

Przewoźnik używa czarne kolory korporacyjne od ubiegłego roku w specjalnych malowaniach "All Blacks", które są częścią sponsoringu nowozelandzkiej kadry rugby. Na tę chwilę czarne barwy posiadają dwa Airbusy A320 (ZK-OAB, ZK-OJR), jeden Beech 1900D (ZK-EAG) oraz Boeing 777-300ER o rejestracji ZK-OKQ.

Dla porównania prezentujemy obecne malowanie nowozelandzkiego przewoźnika.W redakcji zdania się podzielone. A jak Wam się podoba nowe malowanie linii ANZ?

Piotr Bożyk
Fot. Air New Zealand, Boeing Media
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
humbak 2012-07-25 20:22   
humbak - Profil humbak
Piękna klasyka, jak zwykle. Ale jednak by mogli pozostawić te maźnięcia na kadłubie...
gosc_8e94f 2012-07-25 01:08   
gosc_8e94f - Profil gosc_8e94f
stare malowanie było dużo fajniejsze, a zamienili na siermiężne - przypomina się historia zmiany starego ładnego logo "latającej łodzi" w LCJ na coś ... nieokreślonego
votek 2012-07-24 16:38   
votek - Profil votek
mniej znaczy wiecej, podoba mi sie nowe malowanie air new zealand jak i lot-u, Polacy niestety lubia kolorki (wiekszosci Polakom biel, szarosc kojarzy sie z komuna), wystarczy popatrzec na nasze przasne miasta, infantylne, kolorowe elewacje blokow...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama