×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe malowanie Air New Zealand


Wczoraj (23.07) linie Air New Zealand (ANZ) zaprezentowały nowe malowanie. Świeże barwy to czarna czcionka na przedniej części kadłuba, a także odejście od niebieskich i zielonych kolorów na ogonie samolotu.Charakterystyczny symbol linii, Koru, pozostaje bez zmian umiejscowiony na czarnym ogonie maszyny. Odświeżone malowanie przewoźnika pojawi się na wszystkich nowych samolotach, które będą wprowadzane do floty. Reszta samolotów zostanie przemalowana do końca 2014 roku.

- Czarne malowanie dobrze współgra z naszymi klientami i pracownikami, którzy identyfikują się z nim jako z kolorem Nowej Zelandii i naturalnym wyborem naszej narodowej linii lotniczej. Inspiruje ono dumę, jest częścią naszej tożsamości i symbolem sukcesu na arenie międzynarodowej - powiedział Rob Fyfe, prezes Air New Zealand.

Przewoźnik używa czarne kolory korporacyjne od ubiegłego roku w specjalnych malowaniach "All Blacks", które są częścią sponsoringu nowozelandzkiej kadry rugby. Na tę chwilę czarne barwy posiadają dwa Airbusy A320 (ZK-OAB, ZK-OJR), jeden Beech 1900D (ZK-EAG) oraz Boeing 777-300ER o rejestracji ZK-OKQ.

Dla porównania prezentujemy obecne malowanie nowozelandzkiego przewoźnika.W redakcji zdania się podzielone. A jak Wam się podoba nowe malowanie linii ANZ?

Piotr Bożyk
Fot. Air New Zealand, Boeing Mediagość_f116a - Profil
gość_f116a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie