×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Gdańsk w listopadzie na plusie
W listopadzie w porcie lotniczym Gdańsk Rębiechowo odprawionych zostało ponad 176 tys. pasażerów. To o 13% więcej niż w listopadzie 2010 roku.
Od początku roku przez gdańskie lotnisko przewinęło się już 2,26 mln podróżnych. Stanowi to 10% wzrost w stosunku do analogicznego okresu w roku ubiegłym.

- W branży lotniczej, tak samo jak w turystycznej mówi się o pewnej sezonowości. Z reguły sezon zimowy to znaczne zmniejszenie tempa wzrostu liczby odprawianych pasażerów. W Gdańsku łamiemy te reguły! W samym listopadzie obsłużyliśmy, aż 13 procent więcej pasażerów w stosunku do listopada ubiegłego roku. Tym samym poziom wzrostu po 11 miesiącach wzrósł do 10 procent - jest to doskonały wynik w skalę europejską. W Gdańsku przybywa pasażerów oraz kolejnych połączeń, zaledwie w ostatnich dniach przewoźnik Wizz Air ogłosił wprowadzenie w rozkładzie letnim kolejnych kierunków, są nimi Trondheim i Haugesund – powiedział Tomasz Kloskowski, prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Anna Żuchlińskagość_27aae - Profil
gość_27aae
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie