×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kolejne Boeingi dla rosyjskiego Orenair
Linia Orenair powitała kolejnego Boeinga 737-800NG. Nowy nabytek to 21. Boeing oraz 14. B737-800 we flocie przewoźnika. Do końca tego roku linia pozyska jeszcze jednego 737-800. Warto dodać, że pod koniec października linia dodała do floty również Boeinga 777-200.

Nowy samolot otrzymał rejestrację VQ-BLX. Wcześnie latał w linii Air Europa. Maszyna będzie dedykowana do lotów krajowych i międzynarodowych, a na pokład zabierze 168 pasażerów; 12 w klasie biznes oraz 156 w klasie ekonomicznej.- Boeing 737-800 jest bezpieczny i niezawodny. Spełnia wymagania komfortu dla pasażerów oraz idealnie nadaje się do lotów średniego zasięgu, który pozwala naszej linii na rozbudowę siatki połączeń - możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu Orenair.

Orenburg Airlines (Оренбургские авиалинии) to rosyjska linia lotnicza z siedzibą w Orenburgu. Działa głównie na rynku przelotów krajowych i międzynarodowych, ale również świadczy usługi czarterowe. Główną bazą przewoźnika jest lotnisko w Orenburgu. Linia posiada także dwa huby w Orsku oraz Moskwie (Domodiedowo).

Flota przewoźnika składa się obecnie z 22 samolotów w tym 19 Boeingów 737, jednego 777 oraz jednego Tupoleva Tu-204.

Piotr Bożyk
Fot. Orenairgość_c496c - Profil
gość_c496c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie