×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Iberia poleciała do Luandy
Wczoraj (28.10), z miesięcznym opóźnieniem, Iberia zainaugurowała połączenie między Madrytem a Luandą, stając się pierwszą linią lotniczą oferującą loty non-stop między Hiszpanią i Angolą. Dla przewoźnika test to również pierwsze w historii połączenie lotnicze do Luandy, które ma na celu wzmocnienie stosunków handlowych obydwu państw.

Loty do Luandy będą realizowane dwa razy w tygodniu (poniedziałki i piątki) samolotem Airbus A340-300 zabierającym na pokład 254 pasażerów. Godziny lotów zostały tak ustalone, by przyciągnąć również pasażerów podróżujących z Londynu, którzy po szybkiej przesiadce w Madrycie będą mogli udać się w dalszą drogę do Angoli.Poza Luandą, Iberia oferuje loty do następujących miast w Afryce: Algieru, Casablanki, Kairu, Dakaru, Johannesburga, Lagos, Malabo (Gwinea Równikowa), Marakeszu, Oranu, Rabatu i Tangeru.

Z Europy do Angoli oprócz Iberii polecimy między innymi Air France z Paryża, British Airways z Londynu, Lufthansą z Frankfurtu oraz TAP Portugal i TAAG Angola z Lizbony.

Piotr Bożyk
Fot. Iberiagość_08231 - Profil
gość_08231
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie