×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Specjalny Boeing 737-700 China EasternBoeing dostarczył pierwszą maszynę B737-700 dla China Eastern. Najnowszy nabytek linii posiada nowoczesne wnętrze kabiny Boeing Sky Interior oraz specjalny pakiet do operowania z wysoko położonych lotnisk, a także w wysokich temperaturach.

Nowy samolot przewoźnika zostanie zbazowany w mieście Sichuan.Chiny są jednym z nielicznych regionów świata, w którym operuje się na wysoko położonych lotniskach. Nowy Boeing pozwoli linii China Eastern zoptymalizować maszynę do działań w tych trudnych warunkach. Zwiększony i poprawiony ciąg silnika zapewnia zabranie dodatkowego ładunku oraz szybszy start samolotu, co jest szczególne przydatne dla operacji z Płaskowyżu Tybetańskiego. Wśród innych funkcji, pakiet zawiera rozbudowany system tlenowy oraz nowoczesne urządzenia nawigacyjne niezbędne do operowania na wysoko położonych lotniskach.

Piotr Bożyk
Fot. Boeing Mediagość_39388 - Profil
gość_39388
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie