×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Norwegian: Siedem nowych tras do USALinie Norwegian planują uruchomienie kolejnych siedmiu połączeń dalekodystansowych ze Skandynawii do Stanów Zjednoczonych. Norweski przewoźnik niskokosztowy zaoferuje w sezonie letnim w 2014 roku rejsy z Norwegii, Danii oraz Szwecji do Los Angeles, Oakland, Nowego Jorku oraz Orlando.

Loty z Kopenhagi do Los Angeles wystartują 2 marca 2014 roku i początkowo będą się odbywały dwa razy, a od 1 maja 2014 roku - trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki oraz soboty.
Połączenie z Oslo Gardermoen do Los Angeles zostanie uruchomione 1 czerwca 2014 roku i będzie realizowane raz w tygodniu, w niedziele.

Loty z Kopenhagi do Nowego Jorku (JFK) wystartują 28 lutego 2014 roku i początkowo będą się odbywały dwa razy, a od 30 kwietnia 2014 roku - cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele.

Loty z Oslo do Oakland wystartują 28 maja 2014 roku i będą się odbywały 3 razy w tygodniu: w poniedziałki, środy oraz piątki.

Rejsy z Oslo do Orlando zostaną uruchomione 29 maja 2014 roku i będą realizowane dwa razy w tygodniu: w czwartki oraz soboty.

Połączenie ze Sztokholmu Arlanda do Los Angeles wystartuje 30 kwietnia 2014 roku. Loty na tej trasie będą się odbywały trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy oraz piątki.

Rejsy ze Sztokholmu do Oakland zostaną uruchomione 3 maja 2014 roku i będą realizowane dwa razy w tygodniu, we wtorki oraz soboty.

Linie Norwegian będą obsługiwały nowe połączenia ze Szwecji, Danii oraz Norwegii do Stanów Zjednoczonych samolotami Boeing 787 Dreamliner.

Anna Żuchlińska
Fot. Tony Rodgersgość_a44c4 - Profil
gość_a44c4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie