×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Embraer: Kluczowe decyzje w grudniuPod koniec tego roku poznamy decyzję Embraera dotyczącą dalszej strategii firmy. Producent obecnie analizuje szybko zmieniający się rynek maszyn wąskokadłubowych. Decyzję przesunięto na koniec roku po tym, jak Boeing ogłosił pracę nową wersją B737 z oszczędniejszymi silnikami.

Brazylijski producent w ostatnich kilku miesiącach informował, że wiążące decyzje zacznie podejmować po decyzji Boeinga w sprawie programu B737. Obecnie Embraer rozpoczął analizy rynku, aby dobrze rozeznać się w otoczeniu konkurencji przed podjęciem ostatecznej decyzji.- Gdy Boeing wstępnie zapowiedział modyfikację B737 to Embraer ma dwie możliwości - opracowanie nowego samolotu wąskokadłubowego, który wielkością byłby zbliżony do B737-700, A319 oraz Bombardiera CSeries lub powiększenie obecnego modelu E-195 i wyposażenia go w nowe skrzydła i silniki - powiedział Frederico Curado, prezes Embraera.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożyk


gość_e6d33 - Profil
gość_e6d33
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie