×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Regionalna ekspansja Air FranceZgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami francuskie linie lotnicze Air France ogłosiły dziś (11.07) otwarcie, począwszy od 2 października, 13 nowych połączeń z Marsylii. Znalazły się wśród nich 3 trasy krajowe do Biarritz, Brestu i Miluzy oraz 10 międzynarodowych do Aten, Bejrutu, Casablanki, Düsseldorfu, Kopenhagi, Mediolanu, Moskwy, Pragi, Stambułu i Tunisu. Wszystkie połączenia będą obsługiwane przez samoloty Airbus A319 i A320.

Marsylia jest pierwszym miastem, które skorzysta z nowej oferty lotów Air France. W sezonie letnim 2012 przewoźnik planuje otwarcie kolejnych połączeń z Bordeaux, Nicei i Tuluzy.Dynamiczny rozwój siatki regionalnej jest realizowany pod hasłem "La Provence prend son envol pour toute l'Europe" (Prowansja startuje do całej Europy). Nowa strategia biznesowa francuskiego przewoźnika ma polegać na stopniowym zwiększaniu oferty bezpośrednich lotów na trasach krajowych i zagranicznych z pominięciem Paryża. Pozwoli to na obniżenie kosztów operacyjnych i umożliwi skuteczniejszą walkę Air France z rosnącą na rynku francuskim ekspansją tanich linii lotniczych, takich jak Ryanair, easyJet czy Vueling.

Zachętą dla pasażerów ma być jednak nie tylko krótszy czas podróży (bez konieczności przesiadki w Paryżu), lecz także bardziej atrakcyjne, niż dotąd, ceny biletów. W przypadku nowych połączeń z Marsylii rozpoczynają się one od 51 EUR za przelot w jedną stronę oraz od 95 EUR za bilet powrotny.

Marek Stus
Fot. Piotr Bożyk


Reklama


Booking.com
gość_c2e19 - Profil
gość_c2e19
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie