×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Rosja: Wypadek An-24 linii AngaraCo najmniej pięć osób zginęło w wypadku samolotu Antonov An-24 linii Angara. W maszynie zapalił się jeden z silników, po czym załoga podjęła decyzje o wodowaniu samolotu na rzece Ob.Samolot wykonywał lot krajowy o numerze IK9007 między miastami Tomsk i Surgut. Pożar nastąpił o 7:55 czasu lokalnego, a wodowanie miało miejsce 15 minut później, 120 km na wschód od miasta Surgut.

- Taka decyzja została podjęta przez załogę, ponieważ podczas lotu zapalił się lewy silnik maszyny. Na pokładzie było 33 pasażerów oraz czterech członków załogi; dwóch pilotów, inżynier oraz stewardesa. Dwadzieścia osób zostało przetransportowanych do szpitala. Cztery z nich są w ciężkim stanie. Linia Angara obecnie prowadzi starania, aby ustalić szczegóły dotyczące reszty osób znajdujących się na pokładzie samolotu - głosi oficjalny komunikat działu prasowego przewoźnika.

Piotr Bożyk
Fot. Wikimedia Commonsgość_ecc41 - Profil
gość_ecc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie