×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Bydgoszcz: Miliony na lotniczą promocjeWczoraj (28.06) Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego ogłosił przetarg na promocję regionu, Bydgoszczy oraz  Torunia wśród pasażerów podróżujących samolotami.  

- Przetarg obejmuje działania promocyjne od września 2011 do końca października 2014 - poinformowała Beata Krzemińska, rzecznik prasowy marszałka.

Działanie promocyjne obejmować  będą   promocję województwa  oraz dwóch miast w samolotach, na stronie internetowej przewoźnika oraz w czasopiśmie pokładowym. 

Jednak najważniejszy punkt zmówienia usług promocyjnych dotyczy utrzymania, jak również  poszerzenia o nowe kierunki  międzynarodowych połączeń z lotniska w Bydgoszczy.  W praktyce oznacza to po prostu dopłacenie do przewozów lotniczych.

- Chcemy utrzymać dotychczasowe kierunki obsługiwane przez obecnego partnera Portu Lotniczego Bydgoszcz, irlandzką firmę Ryanair, i z zadowoleniem przyjmiemy ofertę nowych połączeń na południe Piotr Całbecki, podkreśla marszałek.

Suma jaką władze są  w stanie przeznaczyć  na promocję regionu nie jest znana. Jednak  według ustaleń Gazety Pomorskiej  trzy strony łącznie miałyby wydać minimum 10 mln zł na dofinansowanie lotów.


Justyna Żyła

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie