×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dreamliner: Kabina ANA ujawnionaBoeing 787 Dreamliner został zaprezentowany na salonie lotniczym Paris Air Show. Po raz pierwszy pokazana została kabina w konfiguracji dla przewoźnika. "Liniowiec marzeń" to najnowszy projekt amerykańskiego producenta, który nie jest modyfikacją istniejącego samolotu.

W sierpniu lub wrześniu br. pierwszy 787 ma trafić do All Nippon Airways. Japoński przewoźnik zaprezentował dziś kabinę Dreamlinera. Jest ona oparta na projekcie "Inspiracją Japonią". W klasie biznes zostaną zamontowane fotele typu full-flat z dotykowymi ekranami LCD o przekątnej 17 cali i dostępem do przejścia z każdego miejsca. Zarówno na trasach krajowych, jak i międzynarodowych samoloty będą posiadały konfigurację dwuklasową.ANA zamówiła łącznie 55 samolotów Boeing 787 Dreamliner. Dwa pierwsze maszyny dostarczone do japońskiego przewoźnika będą nosiły specjalne malowanie, które również zostało zaprezentowane podczas Paris Air Show. Kolejne maszyny będą miały standardowe malowanie ANA.

Japońska linia będzie korzystać z 787 na trasach krajowych i międzynarodowych. Przedstawiciele linii odmówili jednak ujawnienia dokładnych kierunków, które będą na początku obsługiwane przez Dreamlinera.

Dominik Sipiński
fot. Dominik Sipinskigość_65ac2 - Profil
gość_65ac2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie