×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kabiny dla palaczy w polskich portachNa polskich lotniska pojawiają się nowoczesne kabiny dla palaczy, które pozwalają by palacze i osoby niepalące nie przeszkadzali sobie nawzajem.

Kabiny wyposażone są w systemem wielostopniowej filtracji powietrza oraz hermetyczne popielnice. Co ważne tak niedopałki, jak i smoła gromadząca się w zainstalowanych filtrach będą na bieżąco utylizowane w specjalnych ekologicznych spalarniach.

Tego rodzaju rozwiązanie wprowadzone już zostały na wrocławskim lotnisku, gdzie firma Palarnie.pl zainstalowała nowoczesne kabiny dla palaczy.Wszystkie strony są zadowolone – palacze mają czyste i bezzapachowe miejsce do palenia, niepalącym nie przeszkadza zapach i dym, a ekologiczna utylizacja pozostałości po paleniu odciąża naturalne środowisko – mówi Maciej Nasiński, prezes firmy.

W najbliższych dniach rozpocznie się montaż kabin dla osób palących również na Okęciu.

Decyzja o instalowaniu kabin wynika z sygnałów jakie do nas docierały od pasażerów. Po przejściu odprawy osoby uzależnione nie miały możliwości zapalenia papierosa. Postanowiliśmy to zmienić. Nowoczesne kabiny dla palących to jeden z elementów podnoszących komfort podróży, który jednocześnie nie narusza świata niepalących – mówi Przemysław Przybylski, rzecznik prasowy warszawskiego lotniska.gość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie