×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Gdańsk: Hilton powstanie przy lotnisku
Przy porcie lotniczym Gdańsk Rębiechowo powstanie nowy hotel Hampton by Hilton. Obiekt zostanie oddany do użytku na początku 2013 roku i dołączy do rozwijającej się od 2007 roku sieci firmy w Polsce. Do Hilton Worldwide należą m.in. ekskluzywne warszawskie centrum hotelowo-konferencyjne Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre oraz jeden z ciekawszych architektonicznie obiektów ― Hilton Gdańsk.

- To kolejny etap rozwoju portu lotniczego. Obok nowych połączeń pojawiają się nowe usługi. Za dwa lata, gdy gotowa będzie Kolej Metropolitalna, będziemy mieli już zaczątek naszego gdańskiego "airport city" - a więc lotniskowego miasta z biurowcami i hotelami - mówi dla sersiwu gazeta.pl Tomasz Kloskowski, prezes Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

Hotel Hampton by Hilton Gdańsk Airport będzie zlokalizowany w okolicy skrzyżowania nowej ul. Słowackiego i ul. Spadochroniarzy. Hotel zaoferuje gościom 116 pokoi urządzonych w stylu charakterystycznym dla marki Hampton by Hilton. Będzie miał elegancki hol, centrum fitness, ciekawie zaaranżowaną część publiczną ze strefą biznesową oraz bezpłatny dostęp do Internetu w całym obiekcie. Znajdzie się w nim również sala konferencyjna oraz parking na 60–80 samochodów.

Nowy hotel został zaprojektowany w stylu dostosowanym do potrzeb osób podróżujących w celach biznesowo-wypoczynkowych i zaoferuje najlepszą w swojej klasie obsługę i wygodę, np. czynny przez całą dobę bar. W cenę wliczone będzie śniadanie w hotelowej restauracji.

Anna Żuchlińskagość_a1a25 - Profil
gość_a1a25
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie