×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Airbus: Oświadczenie dot. rejsu AF 447Wstępne informacje ujawnione przez BEA w dniu dzisiejszym (27.05) są zgodne z faktami podanymi we wstępnym raporcie BEA. Postęp prac BEA stanowi istotny krok w kierunku ustalenia całego ciągu wydarzeń, które doprowadziły do tragicznego wypadku samolotu Air France podczas lotu 447 w czerwcu 2009.

Airbus jest w pełni zaangażowany w dochodzenie prowadzone przez BEA i udziela tej instytucji pełnego wsparcia celem wyciągnięcia wniosków na przyszłość

Firma Airbus jest przekonana, że odzyskanie danych z obu czarnych skrzynek, rejestrujących parametry lotu (DFDR) i rozmowy w kokpicie (CVR) przyczyni się do jeszcze większego bezpieczeństwa podróży lotniczych.

Pracownicy Airbusa ponownie składają szczere kondolencje wszystkim, którzy w katastrofie stracili członków rodziny, przyjaciół i bliskich.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie