×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Gdańsk: Większy i tańszy parkingPort Lotniczy w Gdańsku doczekał się większego parkingu - 1 marca otwarta została nowa część parkingu wielodobowego P4 (tzw. Niebieskiego). Został on rozbudowany o 360 nowych miejsc - ich łączna liczba wynosi obecnie 472.

Parking P4 jest najbardziej oddalony od terminala, ale za to najtańszy - za półgodzinny postój zapłacimy 2 zł.

- Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać potrzebom pasażerów. W związku z trwającą rozbudową i reorganizacją przestrzenną na lotnisku, postanowiliśmy, że oddany wczoraj do użytku, powiększony parking wielodobowy udostępnimy także klientom parkującym krótkoterminowo. Dodatkowo wprowadziliśmy specjalną stawkę, umożliwiającą parkowanie godzinowe już od 2 zł za każde rozpoczęte 30 minut postoju (do 2 godzin parkowania). Jest to najtańsza oferta na parkowanie dla naszych Klientów przy samym Lotnisku. – powiedział Jarosław Kaczkowski, kierownik regionu Poland Car Parking – firmy obsługującej parkingi na terenie Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

- Oddana do użytku 1 marca 2011 roku nowa część parkingu jest jednym z elementów rozbudowywanej infrastruktury parkingowej, wchodzącej w skład programu inwestycyjnego Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy na lata 2009-2015 – powiedziała Marzenna Krefft, wiceprezes zarządu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Anna Żuchlińska

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_7818e - Profil
gość_7818e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie