×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Jetairfly otrzymują nowego B737-800Jetairfly to pierwsza europejska linia lotnicza, która otrzymała Boeinga 737-800 z nowym odświeżonym wnętrzem kabiny. Przewoźnik jest częścią koncernu TUI Travel, największej grupy turystycznej w Londynie.

- Koszty operacyjne oraz spełnienie norm ekologicznych nowego 737 to cenne atuty dla naszej floty - powiedział Elie Bruyninckx, prezes Jetairfly. - Zgodnie z naszymi założeniami kontynuujemy zmniejszanie emitowania dwutlenku węgla przez naszą flotę oraz chcemy znacząco poprawić komfort podróży naszych pasażerów. Oczywiście jesteśmy dumni, że zostaliśmy pierwszą linią w Europie, która otrzymała najnowszy produkt Boeinga - dodał.

Zmieniony wystrój kabiny Boeinga 737 to nowoczesny wygląd, większe schowki na bagaże oraz więcej przestrzeni nad fotelami znajdującymi się przy przejściu. Inne zmiany to m.in. cichsza kabina, intuicyjne przyciski, poprawiona jakość dźwięku oraz zmieniające się nowoczesne oświetlenie. 

A jak wygląda w środku samolot Jetairfly, możecie zobaczyć tutaj:


Piotrek Bożyk
Fot. Boeing Media

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_d75d2 - Profil
gość_d75d2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie