Sabre i SAS rozszerzają współpracę

Krzysztof Loga Sowiński - Profil Krzysztof Loga Sowiński
14 września 2023 09:00
Sabre, dostawca oprogramowania i technologii dla branży turystycznej rozszerzy wieloletnie porozumienie ze Scandinavian Airlines System.
Reklama
Sabre, wiodący dostawca oprogramowania i technologii dla branży turystycznej, ogłosiło rozszerzenie wieloletniego porozumienia ze Scandinavian Airlines System (SAS). Celem jest wsparcie nowej strategii dystrybucyjnej nordyckiego przewoźnika. Nowa umowa pomiędzy dostawcą oprogramowania i technologii a liniami lotniczymi zapewnia agencjom współpracującym z Sabre unikatowy dostęp do konkurencyjnych taryf i ofert SAS. Jednocześnie daje liniom lotniczym możliwość dystrybucji treści w nowoczesnym modelu NDC, a to kolejny krok we wdrażaniu strategii dystrybucyjnej opartej na innowacyjnej technologii.


- Chcemy dać naszym partnerskim biurom podróży gwarancję najlepszych ofert i doskonałych doświadczeń dla klienta - powiedziała Kati Andersson, wiceprezes ds. transformacji cyfrowej w SAS. - Dlatego niezwykle istotna jest ścisła współpraca z odpowiednim partnerem w dziedzinie technologii turystycznych, takim jak Sabre, która umożliwi dotarcie z konkretnymi ofertami do właściwych osób - dodała.

Sabre wspiera nowy model dystrybucji SAS Jako główny przewoźnik Danii, Norwegii i Szwecji, SAS jest istotnym graczem w skandynawskim ekosystemie podróży. Rozszerzona umowa z Sabre wspiera nowy model dystrybucji linii lotniczej. Jego celem jest zapewnienie podróżnym bogatszych i bardziej spersonalizowanych ofert SAS za pośrednictwem NDC, w uzupełnieniu do tradycyjnego źródła dostarczanego przez EDIFACT zarówno w kanale bezpośrednim, jak i pośrednim.

- Naszą rolą jest rozszerzenie możliwości dostarczania treści oraz dystrybucji ofert dla naszych agencji i partnerów lotniczych w istotnych segmentach rynku i regionach na całym świecie - powiedział Alessandro Ciancimino, wiceprezes ds. dystrybucji linii lotniczych w Sabre Travel Solutions. - Jesteśmy przekonani, że Sabre ma silną i unikalną pozycję, aby sprostać wyzwaniu ekosystemu podróży, polegającemu na dostarczeniu zintegrowanego rozwiązania technologicznego, które normalizuje i oferuje treści EDIFACT i NDC - dodał.

Program Sabre’s Beyond NDC dostarcza infrastrukturę technologiczną, która wspiera linie lotnicze w osiągnięciu sukcesu w handlu opartym na ofertach i zamówieniach „Offers & Orders” w kanale pośrednim. Po finalnym wdrożeniu, SAS dołączy do 15 przewoźników, którzy już dystrybuują swoje treści NDC za pośrednictwem globalnego systemu dystrybucji (GDS) Sabre.


Sabre Corporation to wiodąca firma zajmująca się oprogramowaniem i technologią, która napędza światową branżę turystyczną. Obsługuje szeroką gamę firm turystycznych, w tym linie lotnicze, hotelarzy, biura podróży i innych dostawców. Firma zapewnia rozwiązania w zakresie sprzedaży, dystrybucji i realizacji ofert, które pomagają jej klientom działać wydajniej, zwiększać przychody i oferować spersonalizowane doświadczenia podróżnym. Za pośrednictwem swoich rozwiązań, Sabre łączy dostawców usług turystycznych z nabywcami z całego świata. Firma Sabre z siedzibą w Southlake, w Teksasie, w USA, obsługuje klientów w ponad 160 krajach na całym świecie, w tym również w Polsce. Sabre Polska to firma, która otrzymała certyfikat Great Place to Work®, poświadczający najwyższy poziom kultury organizacji.

Fot.: Materiały prasowe
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy