Air Serbia rozwija się we Włoszech

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
5 grudnia 2022 10:30
Linia Air Serbia zaplanowała pokaźną ekspansję we Włoszech w przyszłym roku. Do dotychczas realizowanych tras do największych włoskich miast serbski przewoźnik doda połączenia do Katanii, Neapolu, Florencji i Palermo. Nowości w Europie ma być jeszcze więcej.
Reklama
Linia Air Serbia zaliczyła minione lato do bardzo udanych. Przewoźnik ma nadzieję na powtórzenie, a nawet przebicie tegorocznych wyników w roku następnym. Nic więc dziwnego, że tuż przed nadejściem 2023 roku Serbowie ogłosili szereg nowości, które mają przyciągnąć niejednego podróżnego w przyszłorocznym sezonie letnim. Linia Air Serbia zaplanowała pokaźną ekspansję m.in. we Włoszech, dokąd uruchomi kilka nowych połączeń.


W ramach pierwszej serii ogłoszeń, serbski przewoźnik zapowiedział uruchomienie nowych tras wakacyjnych z Belgradu do Katanii, Neapolu, Florencji i Palermo. Każda z rotacji będzie obsługiwana samolotami wąskokadłubowymi Airbus A319 i Airbus A320 dwukrotnie na przestrzeni tygodnia. Dotychczas linia Air Serbia obsługiwała połączenia na Półwysep Apeniński do Bari, Bolonii, Mediolanu, Rzymu, Triestu i Wenecji. Spośród tych tras tylko Triest nie będzie częścią przyszłorocznego oferowania. Co ciekawe, rozwój we Włoszech ma być tylko częścią większej ekspansji na kontynencie europejskim.

- Tras przybywa i będzie przybywać. Nasza obecność we Włoszech zostanie wzmocniona czterema atrakcyjnymi kierunkami, które zachęcą niejednego turystę. Podróżni będą mieli do wyboru różnorodność: od górskich szlaków w Dolomitach po najpiękniejsze plaże na świecie na Sycylii. A to dopiero początek. Nowości będzie więcej - powiedział Boško Rupić, przedstawiciel linii Air Serbia.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy