Linia Etihad znów poleciała do Pekinu

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
29 czerwca 2022 09:30
Dzisiaj (29.06) linia Etihad wznowi bezpośrednią trasę z Abu Zabi do Pekinu. Będzie to drugie chińskie połączenie realizowane przez emirackiego przewoźnika. W szczycie pandemii COVID-19 linia Etihad wróciła już do Szanghaju.
Reklama
Linia Etihad, po długiej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, przywróci bezpośrednią trasę z Abu Zabi do Pekinu. Dzisiaj (29.06) samolot Boeing 787-9 Dreamliner o znakach rejestracyjnych A6-BLW w malowaniu emirackiego przewoźnika odleci w kierunku Chin w ramach rotacji EY888. Trasa do Pekinu będzie drugą chińską rotacją linii Etihad po przywróceniu połączenia do Szanghaju, które na nowo zawitało w rozkładzie lotów przewoźnika w szczycie pandemii COVID-19.


- Linia Etihad jest zachwycona możliwością wznowienia połączenia pasażerskiego z Abu Zabi do Pekinu. Rynek chiński od zawsze pełnił kluczową rolę w naszej siatce połączeń. Realizowanie regularnych rejsów do Pekinu i Szanghaju z pewnością wzmocni partnerstwo między Chinami i Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi - powiedział Martin Drew, wiceprezydent linii Etihad.

Podróż do Pekinu obarczona jest surowymi restrykcjami. Tamtejsze władze wprowadziły ograniczenia w liczbie osób, które mogą lądować na pekińskim lotnisku. Ponadto, podróżni zobowiązani są do wykonania badań na obecność wirusa w organizmie oraz posiadania statusu pełnego zaszczepienia.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy