Emirates podpisało umowę interline z Cemair w RPA

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
24 sierpnia 2021 11:39
Cemair to czwarta linia lotnicza z RPA, z którą Emirates nawiązują współpracę, zapewniając pasażerom większy wybór lotów poza dwoma lotniskami obsługiwanymi przez przewoźnika
Reklama

Aby obsłużyć rosnący ruch pasażerski do Republiki Południowej Afryki, linie Emirates podpisały umowę interline z linią Cemair. Dzięki porozumieniu pasażerowie Emirates zyskują połączenia do 6 kolejnych kierunków w RPA przez porty lotnicze przewoźnika w Johannesburgu i Kapsztadzie – wśród nich znalazły się 2 ośrodki wypoczynkowe obsługiwane wyłącznie przez Cemair.

To pierwsza taka umowa między tymi przewoźnikami i 4 zawarta między Emirates a linią lotniczą z RPA. Dzięki porozumieniu Emirates i Cemair, pasażerowie mogą wygodnie podróżować na jednym bilecie z Johannesburga i Kapsztadu do Bloemfontein, Kimberley, Margate, Durbanu, Hoedspruit, Plettenberg Bay, George i Sishen, korzystając ze wspólnej rezerwacji biletów i odprawy bagażowej.


Z dumą rozpoczynamy współpracę z Cemair w ramach umowy interline. Nowe połączenia Cemair oferują naszym pasażerom jeszcze więcej możliwości wygodnej podróży do wielu spośród najpopularniejszych ośrodków wypoczynkowych RPA, w tym obsługiwanych wyłącznie przez naszego nowego partnera: Margate i Plettenberg Bay. Integracja naszych siatek połączeń to kolejny krok na drodze do wzbogacenia naszej oferty lotów, zwłaszcza dla osób, które chciałyby odwiedzić najbardziej lubiane miejsca w RPA, a także planujących nowe trasy. Liczymy na owocną i coraz bliższą współpracę – powiedział Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.

Niezmiernie cieszymy się z nawiązania współpracy z liniami Emirates, utożsamianymi z jakością i elegancją. Nasza umowa zapewnia klientom wygodę i oszczędności dzięki możliwości dogodnej przesiadki z naszych lotów do bogatej międzynarodowej siatki połączeń słynnego przewoźnika – powiedział Miles van der Molen, prezes CemAir.

Kontynuując rozwój naszej linii w okresie ożywienia po pandemii Covid-19, zdajemy sobie sprawę, że obecnie takie porozumienia są dla nas w jeszcze większym stopniu kluczem do sukcesu. Współpraca z liderami rynku, takimi jak Emirates, potwierdza nasze zaangażowanie na rzecz naszych klientów, którym chcemy zapewnić najlepszą ofertę usług – dodał van der Molen.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama