Od października Emirates powróci do Adelajdy

6 lutego 2024 19:25
Linie Emirates poinformowały o przywróceniu lotów do Australii, ogłaszając powrót do Adelajdy.
Reklama

Codzienne połączenie między stolicą Australii Południowej a Dubajem zostanie wznowione od 28 października 2024 roku.

Przywrócone połączenie zaspokoi rosnące zapotrzebowanie na podróże do i z Australii Południowej oraz umożliwi pasażerom komfortowe podróżowanie między ponad 140 kierunkami w globalnej siatce połączeń Emirates, oferując szeroki wybór, elastyczność i swobodę połączeń.

Linie Emirates po raz pierwszy uruchomiły połączenie do Adelajdy w 2012 r., a w 2019 r. przewiozły ponad 165 000 pasażerów między Dubajem a Adelajdą. Do 1 grudnia, kiedy Emirates wznowią również drugie codzienne połączenie do Perth, przewoźnik będzie oferował 77 lotów tygodniowo z Australii z możliwością przewozu 68 000 pasażerów tygodniowo do i z Australii, powracając do swojej wydajności sprzed pandemii.

Powrót Emirates to kamień milowy w procesie odbudowy Australii Południowej po pandemii. Komisja Turystyki Australii Południowej szacuje, że codzienne bezpośrednie loty Emirates bez międzylądowania wygenerują ponad 62 miliony dolarów rocznie i stworzą ponad 315 pełnoetatowych miejsc pracy związanych z turystyką dla mieszkańców Australii Południowej. Każdy lot będzie również oferował 14 ton przestrzeni ładunkowej, łącznie 196 ton tygodniowo między Dubajem a Adelajdą. Szacuje się, że wartość eksportu towarów wyniesie 98 milionów dolarów rocznie, co daje łączne szacunkowe przychody wygenerowane przez loty Emirates do Adelajdy w wysokości 160 milionów dolarów.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy