Smartwings: Aż 15 nowych wakacyjnych tras z Polski

18 kwietnia 2021 08:45
Czeska linia lotnicza poleci na 15 nowych wakacyjnych trasach z dwóch polskich miast. Większość słonecznych kierunków wystartuje już w tym sezonie letnim.
Reklama
Smartwings otworzy w najbliższych miesiącach dziewięć wakacyjnych połączeń z Warszawy oraz sześć z Katowic – wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Ze stolicy pasażerowie będą mogli udać się m. in. do Grecji oraz Chorwacji. Na jesieni rozpoczną się ponadto loty na jedną z najpopularniejszych Wysp Kanaryjskich.
Pasażerowie ze Śląska będą mogli udać się do Chorwacji, Włoch, Bułgarii lub Hiszpanii.
Wszystkie nowe kierunki Smartwings będą obsługiwane raz w tygodniu. Obecnie ostatni lot na każdym z nich zaplanowano na koniec września lub październik 2021 r. – koniec lotów z Warszawy na Fuerteventurę ma nastąpić z kolei 7 kwietnia 2022 r.


Połączenia będą realizowane są w formule czarter-mix – część miejsc w samolotach zostanie udostępniona touroperatorom, jednak klienci indywidualni także mogą nabywać bilety lotnicze na rejsy Smartwings. Ich zakup jest już możliwy na stronie przewoźnika i u pośredników.

Informacją o nowych wakacyjnych trasach Smartwings z Polski podzielił się z nami Czytelnik poprzez platformę „Daj znać”, za co dziękujemy.

Fot.: Smartwings

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy