Linie Smartwings polecą z Pragi na Santorini

9 grudnia 2021 09:20
Czeskie linie lotnicze Smartwings wzbogacą swoją przyszłoroczną siatkę połączeń o bezpośrednią rotację z Pragi na Santorini, czyli jedną z najpopularniejszych greckich wysp wakacyjnych. Trasa zostanie zainaugurowana w czerwcu przyszłego roku.
Reklama
Linie Smartwings ogłosiły uruchomienie nowego połączenia wakacyjnego. W ramach letniego rozkładu lotów czeski przewoźnik poleci z Pragi na Santorini. Rejsy do Grecji wystartują 3 czerwca 2022 roku i będą realizowane dwa razy w tygodniu (wtorki oraz piątki). Najprawdopodobniej, trasa będzie miała charakter sezonowy, gdyż ostatni lot na Santorini przewidziany jest na 30 września 2022 roku.


Trasa wykonywana będzie w korzystnych dla podróżnych godzinach porannych samolotami Boeing 737-800. Start z praskiego lotniska im. Vaclava Havla zaplanowany jest na godzinę 5:10, a lądowanie na Santorini na godzinę 8:50. W rejs powrotny maszyna w malowaniu linii Smartwings uda się o godzinie 9:40, aby o godzinie 11:35 ponownie zameldować się w stolicy Czech. Bezpośredni przelot między Pragą a Santorini potrwa niespełna trzy godziny.

Otwarcie połączenia na Santorini wzbogaci grecką ofertę przewoźnika dostępną z Pragi. Na przełomie maja oraz czerwca przyszłego roku, poza bezpośrednimi lotami na Santorini, linia Smartwings rozpocznie regularne rejsy na Kretę (Chania i Heraklion), Korfu, Karpatos, Kefalinię, Kos, Rodos, Samos, Zakintos oraz do Prewezy i Salonik. Oznacza to, że w szczycie sezonu wakacyjnego na pokładach samolotów w malowaniu linii Smartwings czescy turyści będą mogli udać się do dwunastu miejsc w Grecji.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy