Smartwings: 28 tras z Polski w sezonie letnim

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
23 kwietnia 2021 08:31
Niedawno przewoźnik uruchomił kilkanaście nowych połączeń z Polski, a dziś przedstawiciele linii podsumowują plany na zbliżające się lato. W szczycie sezonu Smartwings poleci z 6 polskich lotnisk do 28 miejsc w Europie.
Reklama

Czeski przewoźnik czarterowy przygotowuje się do intensywnego okresu wakacyjnego. Tylko z Polski linia planuje loty na 28 turystycznych trasach przeważnie w rejonie Morza Śródziemnego. Maszyny Smartwings, które mają wykonywać w kulminacyjnym momencie sezonu do 80 operacji tygodniowo, będą częstym gościem na lotniskach w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu, Krakowie oraz Wrocławiu. Z dwóch pierwszych portów przewoźnik zaoferuje nie tylko połączenia czarterowe, ale również regularne.


Ostatnie rozszerzenie siatki połączeń Smartwings z Polski miało miejsce w połowie tego miesiąca. Przewoźnik ogłosił wówczas plany uruchomienia 15 nowych wakacyjnych trasach z dwóch polskich miast.

W siatce Smartwings z Polski znajdą się loty do 10 państw. Pasażerowie będą mogli wybrać się do Grecji (Rodos, Kos, Chania, Heraklion, Korfu, Saloniki Kawala, Kalamata, Zakynthos), Hiszpanii (Malaga, Barcelona, Almeria, Fuerteventura, Gran Canaria), Włoch (Olbia, Katania), Bułgarii (Burgas, Warna), Chorwacji (Split, Dubrownik), Turcji (Izmir, Antalya, Bordum, Dalaman), Portugalii (Funchal na Maderze), Egiptu (Marsa Alam), Tunezji (Enfidha) oraz Albanii (Tirana). Poza szeroką ofertą połączeń dostępną z naszego kraju, Smartwings umożliwi także wakacyjne podróże turystom z Czech, Słowacji, Węgier, Francji i Wysp Kanaryjskich.

Fot.: Smartwings
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama