Szwagierka Sasina członkinią rady nadzorczej lotniska w Lublinie

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
09 grudnia 2020 11:56
5 komentarzy
Od wtorku (8.12) rada nadzorcza Portu Lotniczego Lublin ma dwóch nowych członków, są nimi Daniel Rudnicki i Angelika Konaszczuk, szwagierka wicepremiera Jacka Sasina.
Reklama

Na początku listopada br. z funkcji zrezygnowały Hanna Kosela i Anna Michalewska. Obie w radzie były przedstawicielkami Województwa Lubelskiego. Nowych członków powołał marszałek Jarosław Stawiarski.

Życzyłabym innym zasiadającym w zarządach i radach, aby ich poziom doświadczenia i kwalifikacji był taki jak mój – komentuje swoje powołanie urzędniczka.


Konaszczuk od 2016 r. pracuje w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim. Obecnie jest Dyrektorem Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców. Jak podaje Dziennik Wschodni Konaszczuk prywatnie jest siostrą żony Jacka Sasina, wicepremiera i ministra aktywów państwowych, wcześniej realizowała się zawodowo w Fundacji Rozwoju Lubelszczyzny, lubelskim oddziale Urzędu Transportu Kolejowego, Urzędzie Lotnictwa Cywilnego w Warszawie, a tuż przed objęciem funkcji w LUW zajmowała się bankowością.

fot. lublin.uw.gov.pl
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
prawalotkamiketango 2020-12-12 22:13   
prawalotkamiketango - Profil prawalotkamiketango
To może paxów by załatwiła
flytfs 2020-12-10 00:37   
flytfs - Profil flytfs
Ważne, że z Pisiorstwa.
lysypiotr76 2020-12-09 18:52   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Czy to rządy PO-PSL czy to rządy PIS. Różnica żadna. Obie ekipy są siebie warte. Układy, stołki dla znajomych i rodziny. Kompetencje to rzecz drugorzędna. Tylko co z tego będzie miało lotnisko ? Co zyska ? Zakładam że nic, zupełnie nic
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama