Emirates otwiera swoje saloniki biznesowe

27 listopada 2020 10:45
Emirates ponownie otwiera swoje poczekalnie na całym świecie, zaczynając od poczekalni Emirates na międzynarodowym lotnisku w Kairze.
Reklama
W nadchodzących tygodniach klienci przewoźnika będą mogli ponownie korzystać z usług saloników Emirates w innych miejscach, w tym na lotnisku JFK w Nowym Jorku i na lotnisku w Manchesterze.

Linie lotnicze zmodyfikowały swoją ofertę poczekalni i wprowadziły dodatkowe środki BHP. Nowe protokoły będą obowiązywały w każdym salonie.

Oferta bufetowa zostanie zmieniona na usługę a la carte z menu zbliżeniowym aktywowanym kodem QR. Dodatkowo przez cały dzień personel będzie dezynfekował każde miejsce i stolik po wyjściu klientów. Ponadto salon będzie regularnie odkażany.

Wszyscy pracownicy poczekalni będą nosić maski, a w całym salonie będą obowiązywały protokoły zachowania dystansu. Liczba miejsc zostanie zmniejszona o połowę, ponieważ co druga kanapa pozostanie wolna. Aby zapewnić bezpieczeństwo żywności, personel cateringowy będzie nosił maski, rękawice i środki ochrony indywidualnej (PPE). Aby zminimalizować ryzyko zakażenia gazety, magazyny i inne materiały do ​​czytania nie będą dostępne w formie papierowej.

Poczekalnia Emirates w hali B na Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Dubaju jest również otwarta i działa na nowych zasadach, z wyznaczoną strefą pierwszej klasy. W ostatnich miesiącach Emirates wprowadzały usługi mające na celu zapewnienie klientom bezpiecznego i bezproblemowego korzystania z lotniska. Zintegrowana ścieżka biometryczna na Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Dubaju to najnowsza z szeregu inicjatyw Emirates, umożliwiających klientom przejście od odprawy do wejścia na pokład wyłącznie na podstawie rozpoznawania twarzy.

Linie Emirates nadal stopniowo przywracają swoje sztandarowe usługi po rygorystycznym przeglądzie i starannym wprowadzeniu zmian w ofercie, aby zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo klientów i pracowników.

Działalność wznowił też słynny pokładowy salonik i prysznic A380, powróciła też wyjątkowa oferta kulinarna linii Emirates z uwzględnieniem rygorystycznych protokołów higienicznych

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy