Emirates i flydubai reaktywują współpracę

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
02 września 2020 08:00
3 komentarze
Emirates i flydubai ogłosili, że klienci obu przewoźników mogą ponownie uzyskać dostęp do szerszej oferty połączeń na całym świecie, dogodnie i bezpiecznie podróżując przez Dubaj.
Reklama

W rezultacie stopniowego wznowienia lotów pasażerskich do globalnych miejsc docelowych, dwie linie lotnicze z siedzibą w Dubaju ożywiły udane i strategiczne partnerstwo, aby zaoferować klientom większą łączność, wygodę i elastyczność podróży. Klienci Emirates mogą teraz podróżować lotami code-share do ponad 30 miejsc docelowych z flydubai, podczas gdy klienci flydubai mają w ofercie ponad 70 miejsc docelowych, do których mogą podróżować liniami Emirates. Belgrad, Bukareszt, Kijów, Sofia i Zanzibar to kilka ulubionych miejsc, do których mogą udać się podróżujący Emirates z flydubai.

- Z przyjemnością ogłaszamy, że nasi klienci mogą ponownie skorzystać z uzupełniających się ofert Emirates i flydubai i cieszyć się dostępem do rozszerzonej sieci miast na jednym bilecie i zintegrowanym programie lojalnościowym przewoźników. To bezpieczny i dogodny transfer przez Dubaj, z możliwością odprawienia bagażu do miejsca docelowego – powiedział Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.


- To dla partnerstwa obu linii kolejny kamień milowy od momentu jego powstania w 2017 r. W nadchodzących miesiącach Emirates i flydubai będą współpracować, aby ponownie otworzyć jeszcze więcej kierunków dla naszych klientów – dodał.

- Jesteśmy przekonani, że popyt na podróże będzie nadal rósł, ponieważ coraz więcej krajów stopniowo zacznie znosić ograniczenia w podróżach międzynarodowych. flydubai wznowił działalność do 32 miejsc w całej sieci od czerwca i spodziewamy się, że liczba ta będzie stale rosnąć w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Dubaj wprowadził rygorystyczne protokoły dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa, które zachęciły pasażerów do podróży biznesowych, w celach turystycznych lub do spotkań z bliskimi – powiedział Hamad Obaidalla, dyrektor handlowy flydubai.

Linie Emirates i flydubai oferują podróżnym loty odzwierciedlające indywidualne wyznaczniki marek przewoźników, jednocześnie uznając za najwyższy priorytet zdrowie i bezpieczeństwo klientów i pracowników na ziemi i w powietrzu. Obie linie lotnicze wdrożyły szeroko zakrojone środki bezpieczeństwa w celu walki z COVID-19 na każdym etapie podróży, w tym ulepszoną dezynfekcję wszystkich newralgicznych punktów i użycie zaawansowanych filtrów HEPA zamontowanych w kabinach samolotów, aby wyeliminować kurz, alergeny i zarazki z powietrza.

Klienci tranzytowi podróżujący przez Dubaj przechodzą na lotnisku pomiar temperatury. Stanowiska transferowe na lotnisku w Dubaju zostały wyposażone w ochronne ekrany antybakteryjne, a personel ubrany jest w odzież ochronną (PPE). Kilka lotów flydubai do miejsc docelowych w Afryce, Azji Środkowej i Europie jest obsługiwanych z Terminala 3 na Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Dubaju, ułatwiając pasażerom dogodny lot Emirates do Dubaju i z powrotem.

Współpraca między Emirates i flydubai rozpoczęła się w październiku 2017 r. i spotkała się z pozytywną reakcją klientów, którzy mogli skorzystać ze zwiększonej siatki połączeń, a także dogodnych lotów przez Dubaj. Przez pierwsze dwa lata partnerstwa ponad 5 milionów pasażerów podróżowało do miejsc, które wcześniej nie były wygodnie skomunikowane. W sierpniu 2018 r. flydubai przyjęło Emirates Skywards jako swój program lojalnościowy, umożliwiając klientom gromadzenie większej liczby punktów Skywards Miles i Tier Miles, szybsze zdobywanie nagród i korzystanie z większej liczby przywilejów podczas przechodzenia przez kolejne poziomy członkostwa.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_56979 2020-09-02 17:07   
gość_56979 - Profil gość_56979
Jak te linie się połączą to EK to ta linia straci 5 gwiazdkę skytraxie
gość_b24ad 2020-09-02 16:10   
gość_b24ad - Profil gość_b24ad
Inny produkt pokladowy, bez presji "lepszej marki" co przeklada sie na nizsze koszty operowania, inne uslugi dodatkowe i wreszcie inny target - sprytne posuniecie pozwalajace dotrzec do wiekszej liczby potencjalnych pasazerow, a poza tym - nie kazdy jest zainteresowany do kogo nalezy linia. Jesli cena / jakosc jest opowiednia, poleci nawet latajacym dywanem :)
gość_15847 2020-09-02 13:20   
gość_15847 - Profil gość_15847
Swoją drogą po co im 2 linie?
Nie lepiej połączyć to w jedną? Z jednym systemem rezerwacyjnym?
FlyDubai lata na trasach gdzie jest mniejszy ruch a Emirates tam gdzie większy.
Obie linie mają tego samego wlasciciela
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama